Home Názory OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Fialový Péťa – lhář nebo vrah? Ještě...

OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Fialový Péťa – lhář nebo vrah? Ještě větší blbec, než jsme doufali?

FOTO - archiv Davida Tygra Ploce

Česká země jen vzkvétá a naši občané se již nemohou mít lépe. Pod fialovou vládou jsme dosáhli blahobytu, na který jsme čekali od sametové revoluce v roce 1989. Ano, konečně jsme se dočkali. Ne, nezbláznil jsem se, ale ne všichni pochopili, že rok 1989 nebyl tím správným krokem směrem ke svobodě a vysoké životní úrovni. Anebo možná byl, ale vedou nás k ní již dlouho ti špatní.

Podobné nadšení zde asi nenajdeme, ale stále ještě jsou zde lidé, kteří nechtějí sundat fialové brýle. Domnívají se, že statečný rytíř na fialovém koni je tím pravým pravicovým spasitelem. Stále ještě na ně nedolehly důsledky politiky válkychtivé pětikoalice. Asi se mají dobře a energie jsou pro ně stále cenově dostupné. Nebudu se ptát, kolik jich je, protože ta čísla již známe.

74 % lidí není spokojeno se způsobem řešení energetické krize. A dále dle agentury Kantar 49 % chce vyjednávat s Ruskem o levném plynu. Část dotázaných přitom na otázku odpověděla »nevím«. Je tedy zřejmé, že většina pochopila, že obnovení dobrých vztahů a dodávky plynu z Ruska jsou tím nejlepším řešením. A já se dnes ptám: »Jak dlouho se necháme trápit zoufalou a arogantní vládou, která nechce nebo nemůže připustit, že nás žene do záhuby? A co hloupý Péťa?«

Náš premiér je dnes veřejným nepřítelem č. 1 a jeho ohrané a prázdné projevy jenom zhoršují náladu ve společnosti. Hloupost střídá aroganci a probruselští začínají ztrácet stále více těch, kteří je ještě do nedávna podporovali. Fialova zoufalost je tak patrná, že po představení ne(pomoci), která je tak strašně průhledná, že ji již většina lidí neprodleně odsoudí, musí vystoupit před národ a snažit se svoji lež či hloupost obhájit. Nepamatuji nenávist vůči předsedovi vlády v takovém rozsahu, jakou ji dokázal vyvolat fialový Péťa. Po jeho dalším trapném vystoupení se rychlostí blesku rozšířila negativní reakce napříč republikou a sprostá slova se stávají přirozeným synonymem jména Fiala. A není se čemu divit, protože jsme se tak jako vždy nedozvěděli nic nového. Za vše může Putin.

Ne, Péťo nemůže. Je to Tvoje vina. Tvoje a Tvého komanda SPOLU. Vy jste nás chtěli zatáhnout do války a možná v to stále doufáte. A pokud to nepůjde válkou, jsou jiné možnosti. Zakázat vytápět na víc než 18 stupňů. Co bude s důchodci a malými dětmi? A další veselé historky premiérské o šetření a téměř plných zásobnících plynu raději nekomentuji. Je to opravdu ještě větší blbec, než jsme doufali, nebo je to jen obyčejný lhář?

Péťa se svými vykonavateli destrukce České republiky chtěli sankce a musím připomenout, že nikdo ze Sněmovny nebyl proti. Ani SPD! Sankce nás dostaly do stavu, ve kterém již nyní nejsou lidé v Maďarsku, Srbsku nebo Bulharsku. Českem se šíří strach ze zimy, z nemoci a smrti. A tím smrtihlavem není říšský protektor, ale premiér Fiala. Zatím je předseda vlády nazýván pouze zbabělcem a lhářem, ale pokud nezačne vláda pracovat pro lidi, budou jej brzy nazývat vrahem. Je jen otázkou, zda Fiala vstoupí do historie jen jako neschopný hlupák a lhář, nebo jako vrah.

Volební defenestrace začíná již tento pátek 23. 9. a já doufám, že se většina národa zvedne a vyšle Péťovi jasný signál, kterým zahájí odpočet konce jeho vlády. Nenechte se prosím odradit věčnými nespokojenci a kritiky všeho, kteří stále dokola jen opakují, že nemá smysl chodit k volbám. Travičů vody ve studni tu máme také dostatek a já musím zdůraznit, že pokud nepůjdete k volbám, souhlasíte se stávajícím stavem. Dejte volbám těch pár minut a s čistým svědomím pomozte začátku konce této vlády.

David Tygr Ploc, lídr koalice PRAHA NÁŠ DOMOV

Předchozí článekRusko částečně mobilizuje. Do služby nastoupí asi 300 tisíc záložníků
Další článekTěžký los Motor nezastavil. Devět bodů je paráda, zářil útočník Pech

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here