OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Klauni opět úřadovali

Další skvělé představení v této válečné reality show předvedli Putin s Prigožinem. Proč skvělé? Mnoho lidí se vyděsilo, mnoho druhých se radovalo a někteří se dokonce dobře pobavili. Zajímavé je, jak rychle se šíří dobré i špatné zprávy. Jsme dostatečně zásobováni nesmysly o ukrajinské ofenzívě, z druhé strany nevíme nic, ale zpráva o případném převratu v Rusku, tu jsme věděli hned. Dnes nejdříve poradím, pak se budu ptát.

Po všem, co zažíváme se současnou, ale i předchozí vládou, nevěřte ničemu, co vám je médii předloženo, či spíše vnucováno. Naše média s námi hrají provládní reality show. To, že je Fiala lhář, už víme, a co můžeme čekat od vlády, která je vedena tímto prounijním strýčkem v obleku? Stejně zoufalé herecké výkony, stejnou hloupost, stejnou aroganci. Fiala smrdí od hlavy a jeho poskoci z vládního Comedy bandu SPOLU se opět předvedli. A dle očekávání nám opět dokázali, že jsou odborníky se skvělými diplomatickými schopnostmi a obrovským talentem bavit národ.

Loutka dosazená do funkce mistra zahraničí Lipavský si zahrála na velmi odvážného piráta a světu statečně oznámila, že se blíží její dovolená na Krymu. Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Marija Zacharovová ho (nebo ji) však noblesně usadila vzkazem, že pokoj je připraven, a ukázala, kdo v této konfrontaci je tím, kdo nosí kalhoty. Naše další válkychtivá loutka Černochová se také snažila býti vtipná svým sdělením, že teď už konečně víme, čemu se v Rusku říká speciální vojenská operace. A tak jako vždy vystřelila předčasně sdělením, že Rusko vede válku s Ruskem. Prý to není nic překvapivého, jde o ruskou tradici.

Němcová z ODS, ano jde o tu milou a hodnou paní, která nám přináší tolik radosti a pozitivní nálady, vyjádřila přání, aby bojovali co nejdéle, do poslední kapky jejich krve. Ministerskou hloupost doplnila senátorská touha po krvi a opět se nám svět směje. Za opakovanou hloupost a aroganci v podání vládních (j)elit, kterou nepředvedli poprvé. Vzpomeňme na dopad ukrajinských raket na polské území a neuváženou hlasitou touhu po odvetě. Kdo je tedy vítězem této víkendové reality show? Jednoznačně Putin, který opět dokázal, že si umí udělat ve své zemi pořádek.

A Česká republika? My jsme opět za blbce, díky našim skvělým vládním činitelům. No nic, jedeme dále s přáním rychlého konce války a samozřejmě i pětidemoliční vlády. Určitě se ještě hodně pobavíme…

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV, koordinátor spolku Nespokojení

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy