Home Názory OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Migrace v Česko-Slovensku? Přihořívá!

OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Migrace v Česko-Slovensku? Přihořívá!

FOTO - archiv Davida Tygra Ploce

Svět, který se proti naší vůli mění k horšímu, byl vytvořen na hodnotách. Na hodnotách, které přetrvaly, však nelze budovat novodobé otroctví. Suverénní národy jsou nepřítelem každé totality. Jak nejlépe zlomit odpor suverénních národů? Zničit jej, ale jak? Je to prosté, stačí jen smíchat původní obyvatele Evropy s jinými obyvateli a původní obyvatelé po nějaké době již nebudou většinou. Celá tato promíchaná společnost ztratí na své původní síle, na své inteligenci, na svých hodnotách…

V naší krásné české zemi již také máme zaděláno na výše uvedené promíchání, a to díky splněnému rozkazu, který zněl podepsat dohodu o povinné solidaritě. A poslušný pan ministr ji podepsal. Své nadšení, dělat vše proti českým občanům, potvrdil na oslavě ukrajinského čehosi, co mě a ani většinu národa nezajímá. Prohlásil k našim milým Ukrajincům, že zde zůstanou, dokud neporazí Rusko. Jinými slovy zde budou navždy, protože tak zkorumpovaná země jako je Ukrajina, Rusko nikdy porazit nemůže.

Ale pojďme se podívat k sousedům. K našim slovenským bratrům, kde situace opravdu dramaticky eskaluje. Sílící favorit slovenských předčasných voleb Robert Fico je skutečně tím možným narušitelem nových západních mravů. Jeho vítězství je více než jisté a analytici počítají své odhady, zda bude Fico schopen sestavit vládu. Konec léta bude na Slovensku velmi horký, bez ohledu na počasí. Aféru války slovenské policie střídá obrovský migrační skandál, na který jak jinak opět upozorňuje SMER v čele s Ficem.

Co se vlastně stalo? Na Slovensku byla nalezena výrobní hala, ve které se ukrývalo zhruba 700 nelegálních migrantů. O jejich původu jsou nejasné informace, možná jsou ze Sýrie, možná odjinud. Nemají doklady, nikdo neřeší jejich zdravotní stav, čekají na legalizaci svého pobytu. Dle prohlášení pana Fica, progresivní slovenská vláda Čaputové umožnuje legalizovat pobyt nebezpečných migrantů nejen na Slovensku, ale v celé Evropě. Kolik takovýchto migračních hal existuje nejen na Slovensku?

Za stranu DOMOV říkám, nechceme u nás a ani na Slovensku žádné nelegální migranty, ať si je kolektivní západ nechá ve svých mírumilovných státech likvidujících tradiční hodnoty. Vždy budu proti! Vývoj na Slovensku je pro nás nesmírně důležitý, protože mnoho našich lidí vidí u našich sousedů naději na začátek toho správného obratu k lepšímu. Budeme držet palce slovenskému SMERu, aby v blížících se volbách zvítězil a pomohl tak nastartovat ten správný směr, který bychom tolik potřebovali i u nás.

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here