Home Názory OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Nad Tatrou se bude blýskat, Fico jde...

OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Nad Tatrou se bude blýskat, Fico jde do boje

FOTO - archiv Davida Tygra Ploce

Blíží se volby, které by mohly být tím dlouho očekávaným bodem zlomu. Robert Fico jde do velmi nadějného boje, a asi již nikdo nepochybuje o tom, že bude vítězem slovenských předčasných voleb, které se uskuteční v sobotu 30. 9. 2023. Jde jen o to, zda bude i faktickým vítězem, tedy jestli bude mít potřebnou většinu, aby sestavil vládu. V každém případě na Slovensku bude hodně horký konec léta…

Naděje svobodně smýšlejících nejen na Slovensku se jmenuje Robert Fico, který naznačuje ten budoucí správný SMER. V době budování hluboké totality, která je jak jinak než z produkce Západu, se Slovensko stává nadějí i pro okolní země, a to především pro partnery z uskupení V4. Hloupá loutka dosazená na prezidentské křeslo Čaputová, se třese z budoucího možného vývoje. Snaží se spolu s globalisty, kteří stojí za všemi »skvělými« západními vymoženostmi, Ficovi cestu komplikovat, ale věřím, že marně. Můj dnešní první tygří dotaz je proto jasný. Čím je vlastně tento velmi zkušený inteligentní politik tak výjimečný?

Dokázal zúročit své politické zkušenosti a pochopil, že politik musí pracovat v první řadě pro svůj lid, nikoli proti němu. Nebojí se být velmi otevřený a kritický vůči všemu, co nás trápí, zatímco prozápadní politické spektrum jen lže a likviduje tradiční hodnoty. Je to silná charizmatická osobnost, která je schopna vyvést svoji zemi z krize. A nejen to, je schopen spolupracovat s okolními státy v boji proti globalistům. A můj první dnešní tygří závěr? S Kateřinou Konečnou tvoří dvojici nejvýraznějších a nejoblíbenějších politiků v našem Česko-Slovensku.

Robert Fico je oblíbený, protože říká pravdu. Pravdu, která je likvidována. Například? Budu stručný a vyzdvihnu jen ta nejbolestivější témata. Pravdivě kritizuje vše kolem Ukrajiny a je připraven, pokud zvítězí, přestat dodávat zbraně do tohoto americko-ruského konfliktu. Je připraven zastavit migrační krizi, proti které již bojoval v minulosti. Chce zachovat tradiční lidské hodnoty. Je připraven starat se především o zájmy občanů Slovenska. Velké díky panu Ficovi i za jeho kritiku další hloupé loutky, která si během jízd na koloběžce po pražském hradě dovoluje rozbourávat vztahy s naší bratrskou zemí.

Zeleného klauna v Praze dnes nechme být a držme palce či spíše pěsti odvážnému Ficovi. Ficovi, který jde do voleb nejen za Slovensko, ale za všechny svobodné lidi, kteří se opírají o tradiční hodnoty. Nad Tatrou se bude o víkendu blýskat, a ten, kdo si zachoval alespoň trochu zdravého rozumu, doufá v blesky a hromy svobody, které budou slyšet na oslavu vítězství slovenské sociální demokracie SMERu.

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here