Home Názory OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Národe, zvedni hlavu a řekni ne!

OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Národe, zvedni hlavu a řekni ne!

FOTO - archiv Davida Tygra Ploce

Není čas ztrácet čas, aneb jde do tuhého! Pokud si někdo myslí, že návratem naší »oblíbené« Černochové s podepsanou smlouvou začne klidný a bezpečný život, ve kterém budeme bezstarostně prosperovat, tak doporučuji urychleně vyhledat lékařskou pomoc. Není přeci složité si uvědomit, že přítomnost země zla na našem území nám nepřinese nic dobrého a klid a mír už vůbec ne.

Hloupé vysvětlování Černochové, která naše členství v NATO a nutnost nepotřebné smlouvy vysvětluje tak »že si na nás jen tak někdo netroufne«, lze přeložit do reálného českého jazyka i s jiným významem. Kdo je ten někdo a na koho si jen tak někdo netroufne? Bojím se, že paní ministryně myslí nás, jako nás ve vládě! Ano, i takto by se daly tyto hloupé fráze vysvětlit. Nenáviděná vláda, která se bude chtít vzhledem ke své bezcharakternosti udržet u moci za jakoukoli cenu, přítomnost válkychtivé země určitě uvítá a nejen to, vyvine veškeré své protinárodní úsilí, aby pro udržení svých korýtek naši českou zem odevzdala cizí mocnosti.

Jsme národem chcimírů, o tom není nutné pochybovat, a proto říkám, že zde žádné vojáky nechci! Smlouva, ke které se již mnohokrát velmi kriticky vyslovila většina odborníků, je podřízením se válečné mocnosti, která, jak se ukazuje poslední dobou, díky konfliktu na Ukrajině již dávno ztratila své ostří. A možná, že to je právě tím hlavním důvodem, proč takovou vazalskou smlouvu teď USA chtějí uzavřít. Svět bude pravděpodobně opět rozdělen na dvě nesmiřitelné části. Tu, ve které se snad zachovají tradiční lidské hodnoty, a tu »západní«, do které jsme nikdy nepatřili a nikdy v ní nebudeme spokojení. A země zla, jejíž historie je založena na válce, chce urvat v nadcházejícím uspořádání světa, co se dá. A možná je ve hře i ta horší možnost, a tou je zisk výhodné strategické pozice pro případnou válku s Ruskem.

Ze smlouvy, kterou naše fialová bída bude chtít za každou cenu protlačit Sněmovnou a Senátem Parlamentu ČR neplyne pro nás nic dobrého. Američan zde bude nadčlověkem, kterého nelze kontrolovat ani postihovat. Občané se logicky na základě historických zkušeností obávají, že návrat k demokracii bude v případě americké vojenské přítomnosti už jen nesplnitelným snem.

Je mnoho dalších otázek kolem přítomnosti USA na našem území, například, zda budou zasahovat i proti našim lidem v případě velkých protestů proti této vládě? A co třeba biologické laboratoře? Jak budeme vědět, zda nám zde neprovádějí nějaké experimenty, které, jak jsme již slyšeli, probíhaly v laboratořích na Ukrajině? Nebudeme vědět nic, protože kde bude strýček Sam, tam již nebude česká země.

Co s tím? Český občane, vlastenče, kterému není lhostejná naše budoucnost, zvedni hlavu a pojď se postavit za naši zem. Prosím všechny, kteří pochybují, vzbuďte se, teď jde o osud našich nejbližších. O naději získat zpět suverenitu a vyhnout se konečné totalitě, ze které již nebude možné se dostat. Pojďte všichni říci NE dalším okupantům. Zúčastněte se každé akce, která bude proti této smlouvě. Národe, zvedni hlavu a řekni ne!

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV, koordinátor spolku NESPOKOJENÍ

3 KOMENTÁŘE

 1. 🇸🇰😱🇺🇸Opilí američtí vojáci rozzuřili obyvatele slovenského Zvolenu. Opilí se totiž v neděli večer poprali v tamním obchodě. Na místě musela zasahovat policie, která musela vůči jednomu z nich použít donucovací prostředky. Informuje Pravda a uvádí živá svědectví.

  „Byl jsem tam kolem půl osmé večer. Tři muži, z nich jeden černoch, se anglicky hádali. Potom se i poprali. Jeden z nich skončil na zemi. Opilí byli jako dogy,“ řekl svědek s tím, že žádné škody tam podle něj nezpůsobily. „Ale byli otravní, opravdu velmi křičeli. V podstatě vřískali,“ podotkl znechuceně.
  Na incident reagoval také předseda hnutí Republika Milan Uhrík na sociální síti.

  „Agresivní američtí vojáci opět útočili, tentokrát v Bille ve Zvoleně – městské části Zlatý potok. Zasahovala policie, vůči jednomu museli použít donucovací prostředky. Jsme na místě, zjišťujeme detaily. Všechno je na kamerách. Tohle neututlají“ napsal Uhrík.

  Slovenské ministerstvo obrany má za to, že celá věc je účelově zveličována.

  Sledujte @neCT24 | 42TCen

 2. Fiala, Černochová, Rychetský a všichni příslušníci Pětikoalice v obou parlamentech ČR a ve vládě společně s Pavlem budou tímto národem nenáviděni za to, co na něm páchají.

 3. Za tento pakt mezi Rychetského Pětikoalicí a USA, který podepisuje Černochová je historicky zodpovědná Fialova vláda a celá Rychetského Pětikoalice. Jednou se budou za toto svinstvo spáchané na tomto národě a zemi zodpovídat. Pamatujme si jejich jména.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here