OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Příčina současného zla? USA!

Co si ještě necháme líbit? Kdy si uvědomíme, že se z nás staly hračky, se kterými si ti mocní hrají stále tvrdší a zvrácenější hry? Asi až budeme skutečně mrznout.

Nejen výsledky voleb, ale i výbuchy plynovodů Nord Stream nasvědčují příchodu velmi tvrdé zimy. A co děláme my? Posloucháme stále ty samé ohrané písně, že za vše může Putin. Inteligence odchází do neznáma (zejména u podporovatelů fialového režimu) a přichází velmi reálná hrozba studené zimy. Situace, která byla kýmsi vyvolána za účelem destabilizace Evropy, je tak vážná, že mohou být mnohem větší oběti, než jsou aktuálně na Ukrajině. Stále si necháváme médii vnucovat válečnou propagandu, za kterou by se nemuseli stydět i nacisté během II. světové války. Kdosi se rozhodl, že v zimě prostě bude zima, a dělá maximum proto, abychom pochopili, že svrchovanost a svoboda vypadá jinak.

Všechno zlé je prý k něčemu dobré. Pokud se na současnou krizi podíváme tímto pohledem, tak možná nám tato situace pomůže sundat růžovo-fialové brýle a uvědomit si, zda budeme chtít být dál součástí her »mocných«. Vysoké ceny energií vyvolané sankční hrou Evropské unie nestačily a kdosi se rozhodl, že plyn nebudeme mít vůbec. A tak došlo k výbuchům, které mnohé překvapily. Překvapením však rozhodně není určení strůjce této evropské vraždy. Možná si někteří posluhovači bruselského režimu opravdu myslí, že za tímto aktem teroru je Rusko, ale budou to zřejmě ti, kteří vysadili léky, nebo včas nezměnili lékaře.

Přichází doba, kdy pokud chceme přežít, budeme muset být schopni najít odvahu a jako národ (nikoli jako jedinci) nahlas říci, kdo je strůjcem tohoto zla. Kdo vyvolal konflikt na Ukrajině, kým byl vychován největší evropský korupčník Zelenský, kdo se před začátkem denacifikace Ukrajiny stáhl a dál přikládá do ohně z bezpečné vzdálenosti? Kdo vydělá na současné ekonomické krizi, kdo kašle na úroveň životů občanů EU? Kdo nabídne pomoc s jiným plynem? Komu současná situace vyhovuje? Samozřejmě, že zemi, která se historicky vždy snažila vydělat na válce. Na smrti, která přicházela pod záštitou pomoci, na ničení životů nevinných lidí, které bylo prováděno pod vlajkou NATO. Komu tedy vděčíme za současnou situaci? Kdo je tím hodným strýčkem, který se tak krásně stará o naši bezpečnost? Není to náhodou ten slavný strýček Sam? Ano, viníkem současného zla jsou USA. Země zla, jejíž historie a prosperita je postavena na cizí válce.

A opravdu neztrácejte čas úvahami nad tím, zda za to opět může Putin. Pro pochybovače jen stručné vysvětlení. Putin na tomto nevydělá, ale Američan ano. Putin nepotřebuje další příčinu k ještě větší uměle vyvolané nenávistí vůči Rusku. Putinovi by stačilo otočit kohoutem, není potřeba takového činu. A pro fialové konspirátory, snaha takto ukázat na USA, to není ruský styl. Možná si někteří pomyslí, že to bude dobré, a tak jako vždy to nějak dopadne, ale optimismus zde opravdu není na místě. Ano, strýček Sam přiveze svůj plyn, který bude mnohem dražší než ten ruský, a kdo si ho nebude moci dovolit, tak asi zmrzne. Jeden svetr nám tedy zjevně stačit nebude, prostě proto, že se za velikou louží rozhodli. Rozhodli se tak jako vždy, pohrát si s těmi, kterým by měli sloužit, s lidmi. Viník je jasný, ale co dál? Neustat v odboji, který u nás proti fialovému teroru úspěšně narůstá. A nebát se pravdy a jejího šíření.

A proto: Obviňuji USA ze stavu, do kterého nás dostaly jejich zvrácené hry. Obviňuji USA z konfliktu, který vyvolaly na Ukrajině svojí činností od roku 2014. Obviňuji USA z výbuchu Nord Streamu 1 i 2. Obviňuji USA z toho, že miliony lidí v Evropě tímto činem ohrozili na životech. Obviňuji USA za jejich válečnou politiku.

Jsi-li svobodným člověkem, který se nebojí sdělit svůj názor, SDÍLEJ!

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Související články

10 KOMENTÁŘŮ

 1. Tak jako nepřeju nikomu nic zlého. Ale když čtu příspěvky pana Brázdy, přál bych mu, když přijde o práci, když nebude mít na zaplacení složenek, když špatně investuje, když mu vypnou plyn a ten svetr bude málo hřejivý, aby si vzpomněl, že Tygr Ploc měl řešení v podobě jednání s Ruskem o nákupu levného plynu. A že ti „náckové“ mají na prvním místě vlast (viz DOMOV), a ne Ukrajinu a zkorumpovaného Zelenského. Každý by měl zmoudřet, dřív než zestárne – jak se říkalo v klasickém filmu…

  • Možná vás to překvapí, ale jsem důchodce už 2 roky. Celý život jsem pracoval jako zaměstnanec v české firmě a vždy myslel na zadní kolečka. Proto se se složenkami nemám problém ani teď. Pokud tu někdo obhajuje výše uvedené individuum, které potřebuje mít ve svém jméně uvedeno slovo tygr a myslí si, že mu tato kreatura s koltem za pasem obstará levnější plyn, tak ho upřímně lituji.

 2. Že jste ani s pomocí slovníku cizích slov nepochopil smysl mého příspěvku je sice na pováženou, daleko horší ale je skutečnost, že se vám ty stránky za mě nejasných podmínek sypou a jsou nečitelné. Honosíte se tu titulem administrátora, tak s tím Zbyšku urychleně něco dělejte. Nebo vám to zaměstnavatel omlátí o hlavu.

  • Karle, prosím Vás, vyrazte k lékařské vědě… Nikde a nikdy jsem se titulem administrátora nehonosil 🙂 A jestli máte problém s jakýmsi sypáním a nečitelností, může být problém na konci Vašich ramen, případně v přístroji 🙂 Dnes jsme žádný problém s webem neměli 🙂
   Z

   • 27. září 2022 09:58 At 09:58 jste uvedl: „…Mohl bych se samozřejmě odhlásit ze správcovského systému a přihlásit se…“ Zapomněl jsem záměnou slov administrátor a správce, že se bez slovníku cizích slov neobejdete. Pobavil jste.

    • Zase jste propásl příležitost mlčet 🙂 Tam to bylo v naprosto jiné souvislosti, ale to víte i Vy sám a jen blbě plácáte 🙂
     Z

    • Soudruhu Zbyšku, já vás opravdu obdivuji. Vy umíte zamést s Kalouskem, znáte všechny sportovní výsledky a ještě děláte administrátora. Máte můj obdiv. To nedokáže ani Paroubek.

 3. Nácek David Tygr Ploc jistě komplementárně zapadá do zdejší rudohnědé party. Bláboly toho individua, jehož velkým vzorem je bitkař ze sněmovny Volný, mohou zaujmout pouze intelektem ne příliš obdařené občany.

  • Člověk by neměl používat cizí termity, když je nezná suterénně nebo není v dobré konvici, protože je zde veliké rizoto, že to skončí fiatem. Každý se tváří jako suvenýr, ale vrátí se mu to jako buzerant. 🙂
   Karle, když používáte slovo, které dle https://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/komplementarni znamená doplňující se, zapadající do sebe, nedoporučuji hned za ním napsat slovo zapadá 🙂
   Z

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy