OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA: Hloupost zabíjí

Během svého působení proti systémovým hrátkám, které omezují naše práva a svobody, jsem několikrát použil přirovnání naší situace k veliké křižovatce. Ano, jsme na největší křižovatce v naší novodobé historii a zatím se ještě stále sami můžeme svobodně rozhodnout, kam zahneme. Cesta vlevo je špatná, je plná války a smrti. Potřebujeme zahnout na tu pravou (správnou) cestu, protože tam je alespoň naděje. Naděje, která chce usilovat o mír. Dnes budu kritizovat ty, kteří se domnívají, že vše tak nějak v klidu objedeme tím, že neuhneme nikam a pojedeme dál rovně. Tato chyba však bude možná tou poslední chybou svobodného rozhodování…

Karty jsou rozdány a jsou velmi čitelné. Nikdo neblafuje a oba hráči jasně sdělují, co drží v rukách. Probuzení pochopili, že Babiš je nadějí a Pavel peklem. Peklem, ze kterého nás již nikdo nezachrání. Systém bojuje proti svobodě všemi možnými prostředky, protože se bojí. Bojí se pravdy, která je nesmrtelná, a když není umlčena, dokáže měnit historii. Moje obava je taková, že volby rozhodnou opět ti, co nevolí, nebo ti co nejsou schopni si přiznat, že se mýlí. Ti, co si pletou hrdinství s hloupostí. Jejich postoje, kterými sdělují, že nebudou volit nikoho, jsou však jen důkazem nízké inteligence a velikého ega.

A čím své rozhodnutí odůvodňují? Babišovým přístupem v době covidových opatření. Nějak jim ale uniklo, že Pavel je pro vakcinaci, což potvrdil během debaty s Prázdnuší Nerudovou. A tak na sociální síti hrdě prohlásí, že nebudou volit nikoho, a doufají, že za tento přístup získají mnoho palců či srdíček. Jsem zvědav, jestli s podobným hrdinstvím přijdou, až jim budou chodit povolávací rozkazy. Mnoho lidí si zřejmě stále myslí, že vše je dobrovolné, a že si stále budou žít v klidu po svém. Pravděpodobně ani nezavnímali, že v 1. čtení bylo schváleno projednání změny Ústavy a vláda již nebude potřebovat souhlas Parlamentu pro vyslání či pozvání cizích vojsk. Pravdou je, že taková změna bude vyžadovat 120 poslanců, ale vidíme, že systém si pomalu ale jistě vše připravuje na náš vstup do války.

Ani cenzura či pobyt cizích vojsk však nepomůže těm, kteří hrdě sdělují, že nebudou volit nikoho, k pochopení pravdy. A ta je v tomto případě taková, že nejde o volbu Babiše, ale o nezvolení generála! Babiš jasně sdělil, že chce mír a nebude posílat naše vojáky do cizích válek. Tady nejde o lajky na sociálních sítích, ale o životy! A proto nevolit je chyba, za kterou ale bude platit celý národ. Tím, že nejdete volit, pomáháte Pavlovi a celé pětihlouposti, už to pochopte! Jiří Paroubek to na Václavském náměstí řekl skvěle, volbou Pavla souhlasíte s Fialovou vládou! Každý dospělý člověk by měl učinit maximum pro záchranu, pasivním čekáním nikdo nikdy nic nezískal.

A co ty politické strany, které nejsou schopny vám poradit? Vaše hlasy by chtěly, ale v takto zásadní situaci, ve které se nacházíme, vám nedají žádnou konkrétní radu a jen mlží! Vzpomeňte si na to, jak se zachovaly, až zase budou chtít váš hlas před volbami. Ti, od kterých byste očekávali rozhodné stanovisko, se zmůžou jen na taktické čekání, anebo na sdělení, že ani jeden z kandidátů není hoden vašeho hlasu. Tak s tímhle přístupem jděte žebrat za Fialou! Ukažte mu, jak jste přispěli k naší zkáze, a třeba se v dalších volbách konečně dostanete do Sněmovny. Víte, dnes již nejde o tradiční vnímání politiky na pravici a levici, ale o to, kdo chce do pekla, a ty druhé, co vám nabídnou přežití. Kdo tohle ještě nepochopil, neměl by dál lhát lidem, protože tato křižovatka by se mohla stát křižovatkou smrti.

A tak prosím, neztrácejte čas sledováním jájínků, kteří se nedokáží k zásadní otázce vyjádřit, a pomoci tak k záchraně naší země. Hloupost zabíjí! Máte možná poslední příležitost pomoci sobě i druhým. Správně se rozhodnout a zachránit mnoho životů. Času je však velmi málo. A možná se to nepovede, ale budete žít se svojí pravdou. S pravdou, za kterou jste bojovali. Nebudete si vyčítat, že když jste mohli, zahnuli jste na té křižovatce špatným směrem.

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Související články

6 KOMENTÁŘŮ

 1. Z DEZINFORMAČNÍHO webu :
  Vojáci USA, kteří jsou dnes v Rumunsku,, by mohli obsadit Moldavsko a odtud zaútočit na Podněstří a Ukrajinu Pro obsazení Moldavska by bylo formálně výhodné aby se Moldavsko stalo členem NATO. Podle moldavské Ústavy nemůže být Moldavsko členem VOJENSKÝCH paktů. Většina občanů Moldavska si vstup do NATO NEPŘEJE, prezidentka Moldavska je ochotna dovolit armádám NATO vstup do Moldavska dovolit . Pro změnu Ústavy a tedy útoku na Rusko, není v parlamentu dost poslanců
  Prezidentka Moldavska jedná se sorozovým synem.
  Za jednu z možností jak dostat armády NATO do Moldavska je že soudci Ústavního soudu označí článek Ústavy o neutralitě Moldavska za protiústavní a zruší jej.

  • No co, tak v Moldavsku udělají puč a pak si tamní občané budou MUSET přát členství v Severoatlantickém paktu.

 2. Příští “Ostrou tygří středu” si můžete napsat již dnes s předstihem., tak jako začali volit prezidenta lidé s covidem. Lid s pravděpodobností blížící se jedné zvolí Pavla, otázkou je poměr, průzkumový 60 :40 % je velmi reálný. “Obvinit” 3/5 voličů z hlouposti bude poměrně obtížné, ale vy to se svými soukmenovci jistě zvládnete…

  • Významné není koho lidé volí ale kdo a jak to počítá. O tom, kolik který z kandidátů dostal hlasů nás bude informovat CENZOR podle pokynů toho, kdo si ho najal -.
   —-Takhle se dělá, DEMOKRATICKY, prezident :
   O tom, kdo bude „prezidentem“ nerozhodují výsledky voleb ale někteří globá lní kapitalisté zejména z USA a to prostřednictvím vlády USA. Podle mne vláda USA bude JMENOVAT „prezidentem“ ČR Pavla bez ohledu na vůli občanů ČR. Podívejme se, jak vláda USA vyrobila pana Guajda prezidentem VENEZUELY. LID Venezely si zvolil prezidentem Venrzuely pana MADURA
   Vláda USA a Dalších zhruba 30 prezidentů označilo za prezidenta Vene -zuely pana Guaida, který na funkci prezidenta Venezuely ani NEKANDIDOVAL.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy