OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA: Ptejte se našich zaměstnanců!

Bílý čaroděj Saruman ještě neusedl na svůj trůn a mnoho lidí se již právem obává dalšího vývoje válečných choutek Comedy bandu SPOLU, které budou nadšeně podporovány právě generálem prezidentem.

Varování nebyla vyslyšena a zejména u mladých lidí bude zřejmě nutná léčba šokem. A není se čemu divit, vždyť generál začal naplňovat válečné předpoklady ihned po svém zvolení. Telefonát s prezidentkou Tchaj-wanu je jasným signálem (asi i Fialovým), o jakou formu diplomacie generálovi půjde. A další hloupost, za kterou považuji jeho sdělení, že by Ukrajina měla po válce vstoupit do NATO. To přeci jen zostří napětí plynoucí ze soustavné snahy NATO přiblížit se co nejvíce k Rusku. Bílý čaroděj začíná úřadovat…

A pokud někomu nestačí snaha provokovat Čínu, tak sdělení Pavla, že by NATO mělo poslat stíhačky na Ukrajinu, již není Fialovým signálem, ale jasným důkazem toho, že tomuto »člověku« nejde o mír. Nejde mu samozřejmě ani o občany České republiky, protože je připraven podepsat změny zákonů, které rozhodně nebudou přínosem pro kvalitu našich životů. Členové Comedy bandu SPOLU nám připravují samé skvělé věci. Chytrá horákyně, která zaplňuje křeslo předsedy Poslanecké sněmovny, se v debatě na Primě vyjádřila k pozdějšímu odchodu do důchodu velmi »sociálně«. Starší lidé se určitě mohou v případě fyzických potíží (na což poukázal poslanec Fiala) překvalifikovat na jinou práci. Ovšem v jejím případě jsem přesvědčen, že rekvalifikace na cokoli užitečného je nereálná a náprava je tedy nemožná.

A co tedy bude dál? Signály fialové hrůzovlády se pomalu zhmotňují v tvrdou realitu. Ptám se, máme se tedy po agentově inauguraci na co těšit? Vzhledem k náčelníkem generálního štábu zmíněné mobilizaci je nutné se ptát. Nikoli sami sebe, ale vlády, poslanců, senátorů či dalších státních zaměstnanců. Koho se bude týkat výběrová mobilizace? Je možné, že to ještě nemají rozhodnuto? A pokud ano, proč nám to nesdělí? Ptejte se jich, jsou to vaši zaměstnanci, vaši podřízení!

A nový prezident? Nebojte se to říci. I on pracuje pro vás. To, že jsou arogantní, jsme si již zvykli. Ať si zvyknou oni na to, že pracují pro lid. A ptejte se i na mnoho dalších věcí. Jak vám pomohou, až nebudete schopni díky jejich politice platit nájmy a energie? Vzdají se části svých nedávno zvýšených platů?

Tato zoufalá arogantní vláda má již podle průzkumů pouze cca 28procentní důvěru, a to je i můj odhad množství těch, kteří si nejsou ochotni připustit, že se řítíme do pekla. Naši záchranu SPOLU neplánují, ale určitě udělají vše pro tu svoji, pokud jim to dovolíme.

Máte právo vědět, co s námi chtějí udělat, a nevěřím tomu, že když už mluví o mobilizaci, tak nevědí, koho se bude týkat. Tak veliká je úcta k těm, kteří je živí. Ptejte se našich zaměstnanců, ptejte se, ptejte se, ptejte se…

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

 1. Puč na Ukrajině proti legitimní demokratické vládě byl americkým režimem v roce 2014 zinscenován právě proto, aby se americká sféra vlivu rozšířila o Ukrajinu. Pro začátek. Ukrajinští voliči si nic takového nepřáli a “nechtěli si nechat vysvětlit”, jak by měli “správně” hlasovat ve svobodných volbách. Tak jim byla tato možnost odebrána. Stejně jako jim byla odebrána svoboda slova a dlouhá řada dalších práv a svobod.

 2. Sledujte @neCT24

  Válečný štváč lampasák v.v. Pavel, který se chová jako Maršál z Čapkovy hry Bílá nemoc, v dřívější době socialistický československý agent Pávek, který teď po barevné revoluci 1989 v liberální demokracii bude pracovat pod krytím – český prezident, se na funkci prezidenta rozbitého Československa třese jak slepice na flus. Velmi rychle zapomněl tento po volbách válečný štváč na to, co vykřikoval před volbami zpovykaným zfanatizovaným oblbovaným davům které mu to žraly a co sliboval, ale asi to patří k jeho polické kultuře a lidské nátuře. Jsem zvědav, jak mu bude tleskat mužská část jeho českých voličů, až jim bude Řehka a Černochová rozesílat povolávací rozkazy, že se mají voliči obratem hlásit na vojně. A jak budou Pávkovi tleskat mámy mladých kluků, které válečného štváče svým synům zvolily, aby je hnal na vojnu a do konfliktu; přece štváč tvrdí, že je třeba to na Ukrajině podpořit i personálně lidskými zdroji. Stejně si myslím, že funkce – český prezident, není u válečného štváče Pávka konečná, že se po jejím uplynutí vidí ve funkci Generálního tajemníka NATO.

  …………………

  Rusové jsme s vámi.
  Ukrajinský nacismus bude poražen, a nepomůžou mu žádné zbraně od Fialy a Černochové.

  ………. Sláma Ukravína ! Sláva Kokaina………..

  Sledujte @neCT24

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy