Píšou mi psaní zednářští páni…

»Češi žijící v zahraničí patrně budou moci už v příštích řádných sněmovních volbách využít hlasování poštou, nebudou muset osobně na zastupitelské úřady jako doposud. Spornou koaliční novelu o korespondenční volbě z ciziny dnes schválila Sněmovna hlasy poslanců vládního tábora.« (zdroj: ČTK)

Tato prasárna se udála 21. června 2024. Metaforicky řečeno – na koresponďák napíšete hlas a je vymalováno. Zednářští páni to takhle vymysleli, aby paralyzovali vliv domorodců na požadovaný volební výsledek. Zahraniční Čechy mají pod kontrolou, lépe řečeno – s jejich hlasy lze manipulovat dle potřeby, poněvadž je žádná volební komise při sčítání nikdy reálně neuvidí.

Kdyby bylo na mně, já bych do voleb Čechy v zahraničí nemontoval vůbec, demokracie nedemokracie. Ti vědí o životě tady kulový, ti jsou hlavně rádi, že tu nejsou u moci komunisté a cílení jsou k odporu vůči dnešní opozici. Prioritou je ovšem onen snadno manipulovatelný aspekt. Nasraný český občan, jenž v tomhle svinčíku dnes a denně žije, pracuje a vychovává děti a snaží se nějak uživit rodinu, o něčem rozhodne a snadno se pak může stát, že jeho hlasy budou přehlasovány těmi zblblými (připravenými) ze zahraničí.

Mám-li užít nějaký adekvátní příměr, je to podobné tomu, jako kdyby učitel zeměpisu rozhodoval o žákově známce z matematiky, když o matematice nic neví.

»Obsáhlou diskusi o předloze provázely spory opozice s koalicí především o to, zda je navržená korespondenční volba v souladu s ústavními požadavky na osobní a tajné hlasování. K častým argumentům odpůrců patřily obavy ze ztráty důvěry obyvatel k regulérnosti voleb kvůli možným machinacím.« (zdroj: ČTK)

Nevím, nejsem ústavní právník – ale korespondenční volba a tajné hlasování se přece vzájemně vylučují, ne? To k sobě vůbec nejde, anžto jít nemůže. Úplně logicky.

Neumím předpokládat ztrátu důvěry obyvatel k regulérnosti voleb (naši lidé odkývají mnohem větší děsy), ovšem machinace s korespondenční volbou jsou nabíledni, notabene nebojím se tvrdit, že právě kvůli oněm machinacím dostala vládní koalice za úkol ji prosadit.

Na tomto příkladu kromě jiného i vidíte, k jakému prdu je tahle parlamentní demokracie, resp. k jakému ničemu je opozice. Mnoho povyku pro nic, rozhoduje většina, a tu má ten, kdo vládne. K čemu pak je opozice, která nikdy nic zásadního logicky nemůže zvrátit, neb nemá onu většinu. Kruh se uzavírá, akorát že tahle hra na opozici s nulovým efektem stojí šílené peníze. A je odporně falešná. Odporně falešná oproti ústavní vedoucí úloze KSČ. Článek 4 na rozdíl od parlamentní demokracie definoval vše jasně. Tečka. Hezký den.

Jan Čech

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Teď stačí jen to, aby Fiala a Rychetského Pětikoalice a Pavel uspořádali v cizině svým potenciálním voličům politickou masáž a výplach mozků, aby Pětikoaliční volební prasárna byla dokonána. Tato politická reklama v cizině na gaunery v podobě Fialy a Rychetského Pětikoalice a Pavla bude samozřejmě placena z našich českých peněz, tedy z kapes nás všech.
    Tato volební prasárna s korespondenční volbou, uspořádaná gangem Fialy a Rychetského Pětikoalice a Pavla nemá obdoby. Jsem zvědav, co tito škůdci a Rychetského gauneři ještě vymyslí, aby si pojistili svoje koryta a dokončili rozvrat a zkázu národa a státu.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy