Home Názory Po Vystrčilovi, Pekarové Adamové a Roučkovi další na řadě Vondra?

Po Vystrčilovi, Pekarové Adamové a Roučkovi další na řadě Vondra?

S vyznamenáními a řády, kterých se dostává členům politické reprezentace, loutkám v soukolí (nejen) pětidemoličních stran od politických kamarádů ze »spřátelených« zemí se roztrhl pytel.

Na letošní březnové nejvyšší vyznamenání Tchaj-wanu pro Markétu Pekarovou Adamovou a dubnové předání státního vyznamenání Ukrajiny Řádu knížete Jaroslava Moudrého II. třídy Miloši Vystrčilovi a Markétě Pekarové Adamové navázal včera sociální demokrat Libor Rouček. Na sudetoněmeckém sjezdu obdržel nejvyšší vyznamenání tohoto spolku, cenu Karla IV. Navázal na disidenta Petra Uhla, lidovce Daniela Hermana a další šťastné vlastníky tohoto metálu, připomínajícího Čechům protektorátní orlici, nejvyšší vyznamenání pro tehdejší protektorátní kolaboranty.

Dalším bezpochyby nejvážnějším adeptem na obdržení státního vyznamenání, tentokrát od americké strany, je europoslanec a vlivná tvář ODS Alexandr Vondra. Nejen za jeho vytrvalé 30leté úsilí při obnovení a rozkvět vztahů mezi dnes již jen ČR a USA, vedoucí až k současnému podpisu vazalské smlouvy mezi oběma státy, ale především za jeho »blitky« při obhajobě této smlouvy v televizi a dalších mediích, aniž by podrobněji znal její skutečný obsah. Další vzorný žák ministra propagandy P. J. Goebbelse. Označení poslušný lokaj je pro něj málo!

Miroslav Kavij

1 KOMENTÁŘ

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here