Home Názory Popravčí vládní četa splnila historické zadání

Popravčí vládní četa splnila historické zadání

Rozbití společného československého státu, rozkradení majetku pod krycím názvem kupónová privatizace, zatažení ČR bez souhlasu svých občanů do NATO, přijetí ČR do EU. To jsou jednotlivé milníky scénáře ztráty suverenity a nezávislosti naší země.

Nyní se podpisem tzv. obranné dohody mezi ČR a USA kruh uzavírá. De facto končí i existence vlády Petra Fialy (a vlád následných, rádoby demokraticky zvolených), nastává konec existence samostatného českého státu. O dalším osudu ČR bude rozhodovat Bílý dům a Pentagon.

Koňským handlířům ze Strakovy akademie se podařilo vytvořit namísto vyvážené smlouvy dvou obrazně suverénních států ve skutečnosti bianko šek. Záměrně a účelově odfláknutou vazalskou smlouvu vyznačující se povinnostmi ČR a právy USA. Smlouvu znatelně se nelišící od smluv uzavíraných s náčelníky na africkém, jihoamerickém či asijském kontinentu v dobách vrcholného kolonialismu.

Bez cynismu se ministryni Černochové prosazením smlouvy uvedeného znění podařilo překonat legendárního Adolfa Hitlera, který byl ke svému protějšku Emilu Háchovi v mnohém shovívavější.

Smlouva přichází v době, kdy MMF předvídá blížící se konec dolaru jako světové měny, kdy USA nebudou moci tisknout další navyšující se počet bankovek k udržování svých vojenských základen po celém světě. V době, kdy USA už nebudou mít dostatek financí na udržení základen a naopak začnou požadovat po svých vojenských koloniích, ke kterým se ČR hrdě hlásí, aby financovaly americké základny na svých územích.

ČR za dobu více než 20 let svého členství v teroristické organizaci NATO sloužila zájmům USA víc než věrně. Nejen mnohaletou přítomností naší armády po boku příslušníků americké armády při rozvratu v Afghánistánu, či vládní podporou bombardování Jugoslávie. Nyní krvelačná Černochová podpisem smlouvy připravuje území ČR pro další bojiště k naplňování imperiálních zájmů USA, jež neskrývají svou touhu  pokračovat ve válečném tažení, tentokrát proti světovým velmocím RF a ČLR

Předáváme zadarmo poslední zbytky suverenity našeho státu, který je ekonomicky již tři desítky let v koloniální podřízenosti Německa.

Metastáze rakoviny v prosazování agresivní a dobyvačné imperiální politika USA zasáhla svoji další »spojeneckou« zemi, tentokrát Českou republiku.

Po více než třiceti letech od státního převratu se definitivně naplňuje odkaz alkoholického dramatika Václava Havla. Vítězství pravdy a lásky k USA. S ním i dovršení narůstajícího pocitu cizinectví našich občanů ve vlastní zemi, nabývající na intenzitě v důsledku započaté ukrajinizace české republiky, který podpisem tzv. obranné smlouvy mezi ČR a USA přerostl v pocit konce naší státní existence.

Miroslav Kavij

3 KOMENTÁŘE

 1. Řeznice Albrightová vlastně byla taky českého původu. To snad musí být mezi českými „ženami“ nějaká genetická porucha, doufejme že jen řídce se vyskytující. 😛

 2. S blbostí pravicových žen v politice oplývajících neuvěřitelnou hloupostí se v poslední době roztrhl pytel.
  Bezesporu mezi nimi vedle Pekarové z TOP-09 vyniká Jana Černochová z Fialovy ODS. Tato krvelačná válečnice Černochová, která prostřednictvím Řehky chystá pro české chlapy mobilizaci, nejenže šikanuje nadporučíka AČR Davida Svobodu za názor, ale pasovala se sama i do role odbornice na jaderné zbraně.
  Černochová v neděli 2.4.2023 v Moravcově pořadu v ČT24 Otázky Václava Moravce s vážnou tváří tvrdila (17. minuta diskuse), že použití taktických jaderných zbraní v současné době na ukrajinském válčišti představuje nulové riziko pro obyvatele České republiky. Toto opakovala několikrát. Zaštiťovala se ve svém vyjádření Danou Drábovou, která je prý odbornice a Drábová podle tvrzení Černochové tyto jaderné otázky mnohokrát řešila v diskusích v ČT. Nevěřil jsem vlastním očím a uším, když jsem zíral na bohorovnou Černochovou při pronášení těchto jejích pitomostí do televize ČT24.
  Máme se ještě na co těšit, když naši zemi řídí lidé jako Černochová.

 3. Perfektní článek pana Kavije, je v něm pravdivě shrnuto a uvedeno jak to vypadá s rozbitým Československem.
  Krvelačná Černochová v televizi blábolila, že jaderná válka na Ukrajině představuje nulové riziko pro ČR. Tito lidé oddaní USA nás obětují bez mrknutí oka, jako už ničí obyvatele ČR ekonomicky 33 let po listopadovém puči 1989. Čím dřív tato Fialova vláda zmizí do hajzlu, tím lépe.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here