Home Názory Přestaňme se bát a hrbit před narůstající cenzurou!

Přestaňme se bát a hrbit před narůstající cenzurou!

Bezpečnostní a ekonomická situace našich občanů se rapidně zhoršuje každým dnem. Od prvního dne vzniku asociální vlády Petra Fialy jsou veškeré vládní kroky namířeny proti vlastním občanům ve prospěch zájmů nadnárodních společností, EU a NATO.

V  podstatě po celé období působení prozápadně asociálně orientované vlády se konají mohutná protestní shromáždění, která zesílila po vypuknutí válečního konfliktu mezi fašistickým režimem Ukrajiny a Ruskou federací, v kterém se na straně Ukrajiny v plné nahotě stále silněji angažují téměř všechny státy NATO.

V  posledním období, kdy svět balancuje na pokraji jaderného válečného konfliktu a kdy k eskalaci konfliktu, bohužel víc, než je žádoucí, napomáhá vláda České republiky, jsou veřejnosti předkládané výzvy s požadavkem na mírové diplomatické urovnání válečného konfliktu a vedoucí k odstranění vlády kabinetu Petra Fialy.

Výzva Pojďme se nebát!, která světlo světa spatřila 25. února 2023 a během pár hodin od zveřejnění má první tisícovku podpisů, je zatím poslední svého druhu. Charakterem navazuje na nedávno zveřejněnou petici Výzva českým politikům – zastavte válečné štváčství, ale především na prvotní, velmi úspěšnou petici Mír a spravedlnost.

Stejně jako k předcházejícím peticím, i k výzvě Pojďme se nebát, přidávám bez výhrad svůj podpis. Připojuji se tak k více než padesátce autorů výzvy a řadím se k těm, kterým jde o zachování míru a samotné existence naší krásné země, a kteří se přestali bát a hrbit se před narůstající cenzurou a řekli jasné NE této vládě!

Miroslav Kavij

2 KOMENTÁŘE

 1. Na novinkycz z 27.2.2023 je článek: „Vyhazov učitelky stíhané za popírání války platí, rozhodl soud “
  Učitelka Bednářová žákům osmé třídy mj. řekla, že v ukrajinském hlavním městě Kyjevě není žádný válečný konflikt a že v nyní okupovaném Donbasu Ukrajinci zabíjeli ruské obyvatelstvo. Bylo to mimo vyučování v nějaké diskuzi.
  Ředitelka školy ji za to VYHODILA z práce, Učitelka Bednářová ctěla aby o platnosti nebo neplatnosti výpovědi rozhodl soud. Soud-paní Lada
  Horáková rozhodla,že výpověď je platná. Paní Lada Horáková zdůvodnila své rozhodnutí o platnosti výpovědi takto: neboť jí (paní učitelkou Bedná- řovou ) pronesené výroky jsou zcela neslučitelné se zásadami a cíli vzdělání v ČR,“-
  ——–Pokud někdo ví kde je seznam zásad a cílů vzdělávání v ČR a na základě kterého zákona ( nebo jin= autority ) vznikl, mohl by sem dát odkaz
  –Paní Lada Horáková pravděpodobně není oprávněná vydávat zákony, vyhlášky , nařízení nebo seznamy zásad a cílů vzdělání v ČR, to by byla drzost, – je jen vnímaná jako soudkyně.

  • Fialův režim roztáčí kola politických procesů, omezování lidských práv, cenzury a vyhazování z práce za pravdu.

Comments are closed.