Home Názory Protivládní demonstrace pokračují

Protivládní demonstrace pokračují

Asociální vláda premiéra Petra Fialy je za necelé dva roky svého nevládnutí v pozici, ve které se neocitla žádná z předlistopadových komunistických vlád!

Katastrofický stav ve všech vládních resortech. Narůstající, bobtnající korupce přibližující se svým rozsahem korupci na Ukrajině. Několikanásobně předražené nákupy a chystané vládní projekty, namátkou uveďme nákup amerických letounů F-35, výstavbu nových dálnic a vysokorychlostních železničních tratí, výstavbu dalších čtyř jaderných bloků. To vše v době, kdy je naše země zadlužená na několik dalších generací, kdy se nedaří zásadně snížit inflaci a pokračuje další znehodnocování tenčících se finančních úspor našich občanů.

Každý den vládnutí kabinetu Petra Fialy znamená další ožebračování našich lidí a astronomické zadlužování českého státu přibližujícímu se k státnímu bankrotu. Pokračování »vládnutí« současné vlády znamená další zatahování ČR do válečného konfliktu na Ukrajině, do konfliktu mezi USA a RF, který může přerůst ve zničující katastrofu.

Důvodů pro konání dalších protivládních demonstrací pořádaných KSČM je daleko více, budou i obsahem vystoupení jednotlivých řečníků na demonstraci, kterou pořádá Plzeňský KV KSČM ve středu 6. září od 15.00 hodin na Náměstí Míru v Domažlicích. Na všechny účastníky uvedené demonstrace se těší všichni její protagonisté. Předsedkyně ÚV KSČM Kateřina Konečná, aktivista Vítězslav Pilmaier, místopředseda Národní rady obnovy Jan Skalický, předsedkyně Levicového klubu žen Květa Šlahúnková, zástupce bavorské DKP Gustl Ballín.

Současný vládní kabinet, kterému zcela věří pouhá dvě procenta občanů, nemá morální ani jiné právo pokračovat ve výkonu svého mandátu. Kdekoliv v jiném státě západní orientace, ke které se neustále hlásíme, by vláda podala demisi sama a přispěla ke zklidnění situace.

U nás si vládní ministři, každodenně stále více a více zesměšňovaní a dehonestovaní nejen na sociálních sítích, z uvedeného stavu nedělají vůbec nic. Každý den jejich vládnutí ve prospěch USA a nadnárodních korporací je pro ně víc než dobrý!

Demonstrace KSČM 6. října v Domažlicích je zaměřena proti současné vládě, chceme její demisi. Demonstrací za důstojný život pro všechny občany v míru, za vystoupení ČR z agresivního, útočného vojenského paktu NATO!

Miroslav Kavij

1 KOMENTÁŘ

  1. ❗️Po letech stagnace se zvýší koncesionářské poplatky za ČT a ČRo.

    Televizní poplatek se zvýší o 25 Kč na 160 Kč měsíčně, rozhlasový vzroste o deset Kč na 55 Kč za měsíc, uvedl ministr kultury Martin Baxa.

    Sledujte @neCT24 | 42TČen

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here