Řekněme STAČILO nadnárodním korporacím

V tomto týdnu jsme si tradičně připomněli smrt odvážného vlastence a odbojáře Václava Morávka. Bojoval za nás v době německé okupace.

Ideologií »o výjimečné rase« tehdy zfanatizovaní Němci rozsévali smrt všude, kam vkročili. Německo v té době uskutečňovalo svůj plán na sjednocení Evropy a po svém vítězství chtěli náš národ vyhubit. Naštěstí se tak nestalo a díky lidem jako byl Václav Morávek, Čechové žijí dál.

Od konce 2. světové války uplynulo téměř 80 let a znovu se nacházíme v situaci, kdy naše životy ovládá »západní ideologie«, která opět sjednocuje Evropu. Pravda, dnes neprobíhá toto sjednocování tak brutálně. »Drank nach Osten« se provádí tak, že ze svébytných a suverénních států dělají závislá a nesoběstačná území. Zatím to šlo relativně velmi pomalu. Ale to se nyní mění.

Do dospělého věku se dostává generace, která se narodila po roce 2000. Jsou to lidé, kteří se ve školách místo o vlastencích jako byl Václav Morávek, učili o tom, že Němci byli vlastně také obětí války, že za 2. světové války byl u nás klid, že největší bezpráví bylo pácháno na Němcích při odsunu z Československa, atd.

Slovy premiéra Fialy musím konstatovat, jsme ve válce. Nejsme však ve válce s Ruskem, jak se nám tento poskok sudeťáků, toho času náhodou ve funkci premiéra ČR, snaží namluvit. Naším protivníkem jsou nadnárodní korporace, které plně ovládají EU. Náš protivník si zatím připravuje půdu pro naše ovládnutí. Jednak velmi aktivně mění české právní předpisy, ale především se zaměřil na naše děti ve školách. Nová generace nemá rozlišovat dobro a zlo, nemá vědět, co je mravnost, ale nemá si být ani jistá svým pohlavím. Plánují, že tito noví lidé jim naši zemi za pár let předají sami a bez boje.

Zaměřme se proto na to, aby se jim to nepovedlo. Vyzývám české vlastence, aby skončili své malicherné spory a spojili se. Aby smrt Václava Morávka a dalších vlastenců nebyla zbytečná. Braňme naše školství a naši historii.

Řekněme STAČILO nadnárodním korporacím, které si ze suverénního českého státu chtějí udělat kolonii, kde slovo národ a vlastenectví bude sprostým slovem.

Michal Klusáček, předseda ČSNS a kandidát koalice STAČILO!

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Jistě, řada Němců také patřila k obětem války a k bojovníkům proti fašismu. Jenomže fialová garnitura se kamarádí naopak s těmi druhými Němci. A s jejich banderovskými soukmenovci.

    Připomeňme si tedy např. Ernesta Thälmanna, Ericha Honeckera, Willyho Brandta, Leopolda Pölzla a mnoho dalších…

  2. Odstraněním kapitalismu by se odstranila většina problémů současného světa.
    Kapitalismus plodí jen války, ničení, zmar a utrpení lidí na celém světě.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy