Rocková hvězda Petr Pavel

Petr Pavel zavítal na festival Colours of Ostrava. Média nezapomněla zmínit, že »se jeho nástup podobal příchodu rockové hvězdy« a že »celá aréna tleskala ve stoje«.

Kult osobnosti je třeba neustále budovat, že? Když to dělali v Rusku nebo v KLDR, tak se tomu ta samá libodemo média, která dnes staví mediální pomník Pavlovi, smála.

Pak ale přišlo to hlavní – prezident nám oznámil, že bude prosazovat elektronickou formu hlasování – tedy volby přes internet.

Pokud někdo někdy prosadí tenhle nesmysl, tak už žádné volby vůbec dělat nemusíme. Soudruzi si to prostě spočítají, jak budou potřebovat.

Petr Pavel evidentně poslušně naplňuje agendu, s níž byl do úřadu svými chlebodárci dosazen. Prostě plní rozkazy.

Tak jako celý život.

Jindřich Rajchl, předseda PRO

Související články

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Je to tak. Úpravy volebního systému (elektronické popř. korespondenční hlasování, nejlépe i volební právo pro děti) mají zřejmě sloužit ke zmanipulování voleb a k vládnutí Slepence na věčné časy.

  2. Rychetského Pětikoaliční zrůdy včetně Pavla a ANO shánějí stamiliardy na svoje zbraně – letadla, tanky, transportéry, a tak kradou kde se dá. Okradli důchodce a teď okrádají další obyvatele ČR, nikdo okradení neujde, které pořádá Rychetského Pětikoalice pod vedením Fialy, Pekarové, Vystrčila, Černochové a ostatních Pětikoaličních vládních gaunerů a ANO a Pavla.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy