Rychetský by měl okamžitě rezignovat!

Cítím se být více občanem Evropské unie než malé České republiky, řekl tento týden v rozhovoru pro Echo24.cz Pavel Rychetský.

Pokud tohle někdo prohlásí, pak z mého pohledu ztrácí mandát být ústavním soudcem v naší zemi a měl by okamžitě na svou funkci rezignovat.

Včera bylo pozdě.

Já se na rozdíl od pana Rychetského cítím hrdým občanem České republiky, historicky i kulturně nesmírně bohatého a jedinečného státu, jenž existoval (v podobě Českého království či Československa) dávno před vznikem Evropské unie a bude existovat ještě mnoho staletí po jejím zániku.

Ať žije Česká republika!

Jindřich Rajchl, předseda strany PRO

Související články

4 KOMENTÁŘŮ

 1. Když už hovoříte o historii “flastenče” , Rajchle tak pro koho nebylo “životním triumfem” základní školu tak ví, Evropská unie měla různé předobrazy. Byla jím “Římská říše” alias Svatá říše římská, římského krále volilo sedm kurfiřtů ( Arcibiskupové,mohučský, trevírský a kolínský a čtyři světské osoby, Falckrabě rýnský, Vévoda saský, Král český a Markrabě braniborský. Jako “flastenerc” jistě nerad slyšíš, že titulární název svého času zněl “Svatá říše římská národa německého. Zatímco tento historický nadnárodní útvar v souvislosti s napoleonskými válkami v roce 1806 zanikl ,země koruny české byly ovšem souběžně od roku 1526 součástí Habsburského soustátí do roku 1918. Zajímavé je všechny země se postupně integrovaly do nacionalistickými dementy do Evropské unie, toto pondělí k nim přibylo i Chorvatsko

  • České země prostě neměly prakticky nikdy plnou suverenitu.
   Ano, přirovnání Svaté říše římské nebo habsburského soustátí k EU je docela trefné. Proto je třeba EU rozbít.

 2. Sledujte @neCT24

  S Rychetským měli vyrazit dveře Ústavního soudu i s futrama už tenkrát, když vyhlásil svoje Rychetského volební protičeské zákony, které umožnily vznik protinárodní vládní Rychetského Pětidemolice a vládnutí pětidemoliční politické špíny, stejné jako je sám Rychetský. Už tenkrát vyjádřil Rychetský vztah k této drancované zemi a jejím českým obyvatelům, kteří Rychetského živí. Ten asi myslí dál na svoji kariérní politickou budoucnost a doufá, že se mu Pětidemolice patřičně odmění a věnuje mu zase nějaké lukrativní politické koryto.

  …………………

  Rusové jsme s vámi.
  Ukrajinský nacismus bude poražen, a nepomůžou mu žádné zbraně od Fialy a Černochové.

  ………. Sláma Ukravína ………..

  Sledujte @neCT24

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy