Stane se 22. června… 2024?

Toho samého června roku 1941 se to stalo a mělo to fatální následky pro Německo, německý národ, německé obyvatelstvo. Nebudu odnášet dříví zpět do lesa, jen ve stručnosti připomenu, co všichni víte, cituje wikipedii (já bych se moc rozepsal)…

»Operace Barbarossa byla zahájena 22. června 1941. Byla počátkem promyšlené vyhlazovací války proti slovanskému obyvatelstvu SSSR a měla zároveň za cíl zničení bolševického režimu a získání ‚životního prostoru‘ pro Německo.«

Titulek v dnešních Novinkách mě na tuhle stopu navedl, krom toho, že mně i vyrazil dech: Branná povinnost a příděly. Německo dokončilo plán na případnou válku s Ruskem. Spolková republika totiž zveřejnila 67stránkový dokument, v němž popisuje, jakým způsobem by Německo postupovalo, kdyby došlo na válku s Ruskem.

Němče, tohle chceš?

Olafe Scholzi, jsi debil? Jsi novodobý Hitler? Blázen? Maniak? Psychopat? Že mně nerozumíš? Gut… »Olaf Scholz, sind Sie ein Arschloch? Sind Sie ein moderner Hitler? Ein Narr? Ein Wahnsinniger? Ein Psychopath?«

»Německá vláda by také stanovila příděly potravin umožňující alespoň jedno teplé jídlo denně a spoléhala by se na tajné zásoby obilí, aby udržela potravinovou bezpečnost,« podotýká Telegraph.

A to jako že Rusko napadne Německo nebo Německo rovnou Rusko? Myslím, že dokument má na mysli variantu číslo 2. Čili 22. červen 1941, takto Barbarossu. Pro tu první variantu beztak neexistují žádné konkrétní důkazy, k mání jsou jen politická a mediální hysterie a protiruská/protislovanská nenávist. Identicky ta samá, kterou deklarovala Třetí říše.

Jak by řekl můj děda, který druhou válkou prošel z Buzuluku do Prahy… »vy jste se fakt už posrali z jara!«

Dušan Sedlák

Související články

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Po válce byly v Německu vytvořeny 4 okupační oblasti – britská, francouzská, usácká a sovětského svazu. Britové a Francouzi předali výkon okupační správy Usákům. Předsedu vlády a tedy celou vládu museli schválit Sověti v NDR a Usáci v NSR. Nyní je v Německu jen okupační usácká správa a vláda Německa může být jen taková jejíž členy schválí (nebo jmenují ?) Usáci.

  2. Tehdy bylo od Sovětského svazu velice slušné, že nás po válce, navzdory mohutným dodávkám zbraní i dalšího vybavení pro Wehrmacht, považoval za spojence. Jak to ale bude teď?

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy