Home Názory Tak ničemnou vládu si naše země nezaslouží

Tak ničemnou vládu si naše země nezaslouží

Rekordně nám zdražil plyn (o 231 %) a cukr (o 98 %). Zajímavé je, že na Slovensku zdražil plyn o 18 % a v Maďarsku cukr o 17 %.

Doplatky za energie, které musí naši občané nyní uhradit, jdou často do desetitisíců. Za péči o své rodiče, kteří budou v LDN déle než tři měsíce, budete muset platit několik tisíc měsíčně.

Norsko kupuje jeden kulomet značky MINIMI za 219 000, Černochová za 1,5 milionu.

V rozpočtu máme sekeru 200 miliard a jediné řešení, které vláda nabízí, je to, že sebere lidem víc peněz – ať už na daních nebo na snížení různých sociálních dávek a důchodů.

Podle Fialy je ale vše v pořádku – jen nám nesedí čísla. Jak dlouho chtějí média mlčet a odboráři sedět doma na gauči a čekat, jaké drobky jim vláda upustí? Jak dlouho ještě necháme naší zemi dusit fialovým morem?

V následujících týdnech budu apelovat na odbory, zemědělce a další skupiny nespokojené se současným vývojem, aby se konečně rozhoupali, přidali se k našemu úsilí a dotlačili tuhle vládu k demisi.

Udělám vše pro to, aby tahle tragikomedie skončila co nejdřív. Věřím, že se přidáte i vy. Tahle krásné země si prostě tak neskutečně ničemnou vládu nezaslouží. Je na čase s ní definitivně skoncovat.

Jindřich Rajchl, předseda PRO

6 KOMENTÁŘE

  1. Herr Rajchl, když prodáte vaše Porsche, bude na tři kulomety. To byste mohl pro tuto zemi udělat, když jinak jen škodíte.

  2. Tuto nešťastnou zem dají do pořádku zase jen komunisté.
    Dnes není co bránit. Kapitalisty a jejich majetky nikdo bránit nebude.
    V roce 1989 se socialismus neubránil, přestože k tomu měl všechny možnosti. Za 33 let neokapitalismu se ukázalo, že socialismus byl nejlepší období Československa po 2. sv. válce.

Comments are closed.