»Turka volili blbci,« šíří se z nory

Doteď se k Turkovi chodilo až po žních. Stačí ale míti jednoho Filipa (jak je to důležité, že?) a žně nežně, 152 196 kroužků ten posklizňový odchod sakra uspíšilo. A debilismus toho nejprimitivnějšího zrna (když už jsme u těch žní), jenž dělá pevné, stabilní a neotřesitelné garde českému investigativnímu (sic!) mainstreamu, znovu otevřel hubu dokořán.

Zahoukala jak štokr (lokomotiva 556.0 – to pro neznalce páry) před tunelem, ta z nory. V těch aktuálně uplynulých 168 hodinách se jí to zase všechno pomotalo a opět si hojila osobní mindráky. Snad že není chlap nebo že je málo ženskou nebo že neumí bruslit… – fakt nevím, dlouhodobě se v ní nevyznám, s jakými depresemi se pere, ale to je jedno.

V minulosti BLBCI a PRIMITIVOVÉ volili KSČM, potom ANO Andreje a nyní nově Turka. Ta z nory, aby v tom nejela sama, účelově oslovila duše na stejné vlně, resp. na frekvenci pro Prahu a středních Čechy 158 Imbc. (imbecilů), a ti se do Turkových voličů pustili jako před časem Vašáryová do těch Ficových…

Příklad: politolog Daniel Kunštát: »Typický volič Filipa Turka je mladší, méně vzdělaný muž, který slyší na trochu buranské chlapáctví okořeněné vůní benzínu.«

Jestli budete mít chvilku, mrkněte na tu nedělní sto šedesát osmičku…, možná vám mnohé dojde. Kdybych byl právník, tu z nory bych žaloval za šíření dezinformací, poněvadž tohle není slátanina, to je dokonale promyšlená dezinformace ve smyslu »kdo nejde s námi, jde proti nám« a my ho stůj co stůj budeme od rána do večera špinit. Ostatně, ono to spolu tak nějaké souvisí, vždyť ani v noře zrovna moc čisto není… – v té na Kavčích horách už vůbec ne. Svrab a neštovice tam našly své domovy.

Pavel Votruba

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy