Včera a dnes… Aneb o důchodcích a nábojích

»Předseda vlády ČR Petr Fiala navštívil ve čtvrtek 31. srpna závod výrobce střeliva Sellier & Bellot ve Vlašimi a zúčastnil se zde zasedání Sekce obranného průmyslu Hospodářské komory ČR. Hlavními tématy jednání se zástupci zbrojních firem byla implementace strategických bezpečnostních dokumentů ČR vládou, posilování role českého obranného průmyslu ve světě či proexportní strategie ČR. Jednání se zúčastnil rovněž vládní zmocněnec pro rekonstrukci Ukrajiny Tomáš Kopečný či prezident Hospodářské komory ČR Zdeněk Zajíček,« dozvídáme se na oficiálních vládních stránkách.

Tato fotografie však na webu vlada.cz mezi tuctem vyvolených, resp. zveřejněných, schází. Zachycuje bezprostředně se radujícího Péťu, jenž si bezpochyby každý z těchto nábojů, jistě nachystaných pro kyjevskou nacistickou juntu, představuje zavrtaný v hlavě ruSSkého vojáka.

Na druhé fotografii generální tajemník ÚV KSČ a prezident ČSSR Gustáv Husák v časech, kdy důchodci ještě směli žít a vedoucí straničtí a státní představitelé jim tiskli ruce, zatímco dnes vedoucí představitel státu tiskne v ruce náboje a tlemí se u toho jak mentálně retardovaný.

Robert Fish

Související články

1 KOMENTÁŘ

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy