Víkend ve jménu míru a antifašismu. V Táboře jsme spojili síly

V husitském Táboře, městě s duchovní tradicí českého národa, si v sobotu 22. 6. 2024 mírové, vlastenecké a levicové síly připomněly napadení SSSR nacistickým Německem. Toto smutné datum, jež však ve finále zmobilizovalo sovětský lid k velké vlastenecké válce a k výsledné porážce světového fašismu, zůstává pro nás příležitostí k vyjádření vděčnosti sovětskému lidu také za naše osvobození. 

Aktuální apel směřujeme ke všem našim spoluobčanům, které tímto vyzýváme k maximální bdělosti v otázkách války a míru. Jednoznačně odmítáme zatahování naší drahé vlasti do připravované války kolektivního Západu proti Ruské federaci a vyzýváme k mírovým jednáním ohledně rusko-ukrajinského konfliktu, který vnímáme jako PROXY válku NATO v čele s USA proti Ruské federaci. 

Poděkování Jiřímu Dlouhému za ozvučení akce,  Richardu Štěpánovi a Davidu Kubíčkovi za čestnou stráž s prapory a Stanislavu Vodsloňovi za krásný a úderný projev.

Bojem proti fašismu bojujeme za lepší svět! Čest památce našich osvoboditelů od hnědého moru fašismu! Za mír a proti třetí světové válce!

Marek Adam

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy