Pavel Votruba

IportaL24.cz přichází vskutku s ojedinělým projektem – premiérovým (ne Fialovým, nýbrž prvním) ročníkem ankety KOLABORANT ROKU 2022. Blíží se závěr dvanáctiměsíčního cyklu, je třeba vystavit účet. Zde je abecedně řazená »ta naše jedenáctka« nominovaných, co »válí«. Budiž nám ke cti připsáno, že jsme neopomenuli ani ženy:

Černochová Jana

(za mimořádný přínos v oblasti odzbrojení Armády ČR)

Fiala Petr

(za mimořádný přínos v oblasti diskreditace České republiky ve světě)

Jurečka Marian

(za mimořádný přínos v oblasti důchodových škrtů mezi občany nad 90 let věku)

Lipavský Jan

(za mimořádný přínos v oblasti nacifikace české zahraniční politiky)

Pekarová Adamová Markéta

(za mimořádný přínos v oblasti inovativních objevů v boji proti agresorovi)

Petr Pavel

(za mimořádný přínos v oblasti (a)morální profilace důstojníka Armády ČR)

Rakušan Vít

(za mimořádný přínos v oblasti kreativity, především výzdoby exteriéru budovy MV)

Síkela Jozef

(za mimořádný přínos v oblasti deindustrializace země)

Stanjura Zbyněk

(za mimořádný přínos v oblasti pro něho nesrozumitelné)

Válek Vlastimil

(za mimořádný přínos v oblasti dvojí zdravotnické péče)

Vystrčil Miloš

(za mimořádný přínos v oblasti aktivace a epochálního výletu na Tchaj-wan)

Náhradníci: Bartoš Ivan (za to, že není vidět ani slyšet), Drábová Dana (za to, že jejích »128« cm je vidět a slyšet až moc), Fischer Pavel (za slizkost), Kolář Ondřej (za shozeného Koněva), Nekula Zdeněk (za vybitá prasata).

Hlasujte do pátku 18. listopadu. KOLABORANTA ROKU 2022 slavnostně vyhlásíme v reprezentativních prostorách našeho webu už příští víkend. Nač se s těmi gaunery párat, že jo? Čím dřív je odekorujeme, tím líp.

Všechny ze všech vylosovaných hlasujících čekají lukrativní ceny – např. sada šesti svíček s déle hořlavým knotem, důchodky s double podrážkou, speciální indulona proti omrzlinám a mnohé další.

Co proto dostanou i první tři výherci ankety:

1. místo – poukaz v hodnotě »až do roztrhání těla« na přímou účast v první linii, žlutomodré ošacení, samopal, náboje a feldflaška zdarma (sponzoruje prezident UK).

2. místo – poukaz v hodnotě 20 let, dovolená v Kartuziánském klášteře ve Valdicích, snídaně formou vězeňských stolů, ošacení zdarma (sponzoruje Nejvyšší soud ČR).

3. místo – poukaz v hodnotě 10 let, rekondiční pobyt na Mírově, společné sprchy a klouzavé mýdlo po hladké podlaze v ceně zájezdu… (sponzoruje Nejvyšší státní zastupitelství ČR).

Těšíme se na vaše hlasy!

Pavel Votruba

5 KOMENTÁŘE

  1. Všichni kandidáti jsou velmi silní, je obtížné vybírat.
    Ale chybí tam třeba pán Hradu za udělení Železného kříže s dubovými ratolestmi a brilianty jistému náckovi. Ovšem toho, pravda, částečně diskvalifikuje loňská omluva za humanitární bombardování. Co kdyby ho napadlo se za 20 let omlouvat i za současné velkolepé činy?

  2. Tady si zas někdo z celého článku vybral jednu jedinou číslovku a ještě v uvozovkách… To vážně nechápete ironií? Hlavně že tu často plácáte o vytržení z kontextu…

  3. Pouze duševní mrzák se může po lidech vozit kvůli jejich zjevu. Pokud ti v mládí někdo ubližoval a máš z toho trauma, dojdi si k psychiatrovi. Třeba je ještě čas a z toho hnoje, ve kterém jsi až po uši, tě vyhrabe.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here