Home Názory Vzestup fašismu v Evropě, válka zahalená propagandou

Vzestup fašismu v Evropě, válka zahalená propagandou

Vstoupili jsme do doby, kdy hrozí zničení veškerého života na Zemi jadernou válkou, kdy je akceptován vzestup fašismu. Ukrajina se znovuobjevením kultu Stepana Bandery stala fašistickým úlem »moderní« Evropy. Dnes je Bandera, vášnivý antisemita a masový vrah, velebící Hitlerovu »židovskou politiku«, díky které bylo vyvražděno cca 1,5 milionu ukrajinských Židů na západní Ukrajině, uctíván jako hrdina. Na jeho mediální glorifikaci EU a USA zaplatily desítky jeho soch a soch fašistů, které nahradily sochy ruských kulturních gigantů a hrdinů, kteří osvobodili Ukrajinu od původních nacistů.

Za státními rozvraty hledej USA. Podněcování války na Ukrajině proti Rusku ze strany Spojených států a jejich prosazování války s Čínou jsou aktuálními ukázkovými příklady. Ostatně na tuto skutečnost se již v roce 2005 ve svém projevu při přebírání Nobelovy ceny nebál poukázat britský dramatik Harold Pinter, který mimo jiné uvedl: »Spojené státy po skončení druhé světové války podporovaly a v mnoha případech zplodily každou pravicovou vojenskou diktaturu na světě. Mám na mysli Indonésii, Řecko, Uruguay, Brazílii, Paraguay, Haiti, Turecko, Filipíny, Guatemalu, Salvador a samozřejmě Chile. Hrůzu, kterou Spojené státy způsobily Chile v roce 1973, nelze nikdy očistit a nelze ji nikdy odpustit. …Zločiny Spojených států byly systematické, neustálé, kruté, nelítostné, ale jen velmi málo lidí o nich ve skutečnosti mluvilo.«

O amerických zločinech se v podstatě nesmí mluvit dodnes, i když jich od uvedeného projevu v roce 2005 pořádně přibylo. Dnes jsou pro končícího světového četníka USA, který si desítky let neví rady s rozvratem svých veřejných financí, největším nepřítelem Rusko a Čína. USA mají své poslušné vazaly v jednotlivých podřízených členských státech NATO, kde ČR díky TOP čtveřici Petr Pavel, Petr Fiala, Jana Černochová a Vít Rakušan hrají prim.

Svět má na vybranou. Jaderná apokalypsa, nebo konec válečné konfrontace. Na tahu jsou USA. Určitou nadějí v této pro lidstvo nejnebezpečnější době se v tomto kontextu jeví kandidatura Roberta F. Kennedyho, Jr. na prezidenta USA. Prezidentského kandidáta, od útlého věku zjizveného smrtí, když jeho strýc a otec byli zavražděni CIA.

Na svém webu Kennedy24 říká: »Jako prezident Robert F. Kennedy, Jr. zahájím proces uvolnění impéria. Přivedeme vojáky domů. Přestaneme nabírat nesplatitelný dluh, abychom vedli jednu válku za druhou. Armáda se vrátí ke své řádné roli obrany naší země. Ukončíme zástupné války, bombardovací kampaně, tajné operace, převraty, polovojenské jednotky a vše ostatní, co se stalo tak normálním, že většina lidí neví, že se to děje. Ale děje se to, neustálé odčerpávání našich sil. Je čas vrátit se domů a obnovit tuto zemi. …Půjdeme příkladem. Když se válečný imperiální národ odzbrojuje z vlastní vůle, vytváří vzor pro mír všude. Ještě není pozdě, abychom se jako silný a zdravý národ dobrovolně vzdali impéria a místo toho sloužili míru.«

Proti těmto silným slovům kandidáta na příštího amerického prezidenta stojí ale v USA démonické síly. Komplex vojenskoprůmyslové kongresové zpravodajské media akademie (MICIMATT). Nikoho nepřekvapí (známe to i v našich poměrech), že tento think –tank již začal s házením lží na Kennedyho a s vyvíjením veškerého tlaku, aby ujistili společnost o nesplnitelnosti jeho slibů. Robert F. Kennedy, Jr. zcela jistě není pacifista. Je ale důrazně proti nekonečným útokům USA na jiné země, znající krutou historii CIA. V dnešní době »chciválků« je to politický kandidát oddaný usmíření doma i v zahraničí. Kandidát prosazující mír jako jediné nožné řešení pro další vývoj lidské společnosti.

Miroslav Kavij

1 KOMENTÁŘ

  1. 19Fortyfive: Rusko zasadilo Ozbrojeným silám Ukrajiny velkou ránu hacknutím amerických raketometů HIMARS.
    Rusko „hacklo“ americké systémy HIMARS na Ukrajině pomocí nástrojů elektronického boje, což zasadilo vážnou ránu schopnostem Ozbrojených sil Ukrajiny, píše ukrajinský sloupkař pro 19Fortyfive.

    Rusko je stále úspěšnější v blokování raket HIMARS pomocí elektronických rušiček, aby minuly svůj cíl.
    To podle autora sloupku ovlivňuje plány Ukrajiny zahájit protiofenzívu zbavující Ozbrojené síly Ukrajiny schopnosti ohrozit infrastrukturu a logistiku ruské armády.
    Již dříve Military Watch Magazine uvedl, že západní vojenští experti nemohou pochopit, jak se Rusku podařilo potlačit pokročilé systémy HIMARS. Jak je uvedeno v publikaci, americké rakety vypuštěné Kyjevem začaly stále častěji zasahovat mimo kurz a přesnost jejich naváděcích systémů začala klesat.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here