Home Názory Za majorem Zemanem. Včera jako dnes. Dnes jako včera

Za majorem Zemanem. Včera jako dnes. Dnes jako včera

»Na banderovské svině upozorňoval už seriál major Zeman a epizoda Rubínové kříže. On vlastně celý ten seriál není žádná propaganda, ale skutečnost, jací kolaboranti a esesáci byli a pořád jsou mezi námi a dokonale sedí na ty dnešní ukrajinské.« To je příspěvek jednoho z diskutujících na aeronet.news.

Ocitování hodný postřeh hned ze dvou důvodů. O Třiceti případech majora Zemana jsem vždycky tvrdil, že toto profesionálně skvěle natočené dílo není žádnou propagandou, že naopak věrně zobrazuje ten který časový úsek naší poválečné historie. Stejně jako řádění banderovských zabijáků na našem území zkraje druhé poloviny 40. let minulého století, věrně zobrazené v oné epizodě Rubínové kříže. Včetně těsného propojení tehdejších ukrajinských a polských nacionalistů apod. Včera jako dnes. Dnes jako včera. Naprosto identické.

Kdo z nás si dokáže představit, jaké hrůzy tu Banderovci spáchali? Před ničím se nezastavili. Pro tyhle zrůdy neměl lidský život naprosto žádnou cenu. Stejným zrůdám se dnes klaní ukrajinský prezident a jemu zase prezident český, předseda české vlády a její ministři, význační lékaři, vědci, umělci, sportovci… a v Plzni dokonce byla diskotéková Bandera párty. Jako by se nechumelilo. Žádné důsledky pro organizátory, žádná trestní stíhání za propagaci nacismu… Když ale poťapaný Hašek popravuje NHL za propagaci ruské války, resp. že vedení soutěže ještě neukřižovalo ruské hokejisty, holky a kluci na Kavkách si samou rozkoší cvrkají do gaťek. Že vám není hanba! Když už nemáte aspoň trochu studu v sobě samých, aspoň k těm mrtvým, které mají Banderovci na svědomí, byste špetku úcty projevit měli. Jste lůza. Opovrhuji vámi.

Mile rád bych vás vyzval na souboj – k polemice nad pravdivostí Rubínových křížů. Na to jste ale příliš velcí s*áči. Pro duchovní mrzáky vašeho ražení je přece jednodušší označit mě a kohokoli takového za dezinformátora, zablokovat mé profily na sociálních sítích a poštvat na mě Rakušana.

Immanuel Kant pravil, že »pokud zanikne spravedlnost, není žádný důvod, aby lidé žili na Zemi«. Jenže vy se přepočítáváte. Udělám všechno pro to, aby právě vás si ta spravedlnost našla, neboť já se toho DŮVODU, proč na téhle Zemi žít, jen tak bez boje nevzdám.

Jan Čech

3 KOMENTÁŘE

  1. Brázda, tvoje patologická nenávist k této zemi a jejím lidem je bezbřehá. Inu pravý pravdoláskař Brázda, kovaný antikomunista.

  2. Čechu, sám vidíš, že o tvých rubínových křížích tu s tebou nechce diskutovat nikdo, dokonce ani příznivci minulých pořádků. Nikoho to totiž už nezajímá. Proto tě ani nikdo neblokuje, jak bys byl rád. Až se trochu uklidníš, pusť si svého oblíbeného Honzu Zemana, dej si k němu 6 lahváčů a tiše vzpomínej. Určitě se ti udělá líp.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here