Home Názory Že to nemůže myslet vážně? Ale ano…

Že to nemůže myslet vážně? Ale ano…

Kdysi jsem si nastěhoval do vlastního baráku bezprizorního nájemníka. Neměl, chudák, kam jít a měl za sebou přetěžký život s tragickými rodinnými osudy. Dal jsem mu, co potřeboval, aby mohl v důstojných podmínkách existovat. Zpočátku to jakžtakž fungovalo, ovšem jak čas běžel, mému nájemníkovi bylo najednou všechno málo. Začal se mi roztahovat v domě, nájem neplatil, a když jsem ho jemně upozorňoval, že doma tu jsem já, nikoli on, a že u mě bydlí zadarmo, byl stále agresivnější…, dokonce mě několikrát fyzicky napadl. Až jsem se jednoho krásného dne vrátil z práce a před domem jsem našel vyházené osobní věci a ve dveřích vyměněný zámek.

A teď si poslechněte víkendové vystoupení bývalého náměstka ředitele Mosadu, Rama Ben Baraka, v izraelské televizi Channel 12, jak on navrhuje řešit palestinskou otázku. Schválně, jestli v jeho slovech naleznete podobnost s těmi mými výše sepsanými…

(Překlad: aeronet.news)

Při vší úctě a respektu k židovskému utrpení nemohu jinak, než konstatovat, že pan Ram Ben Barak je PRASE. Předpokládám, že první, kdo zvedne Barakovu hozenou rukavici, bude Fialova vláda. Kdo taky jiný, že? Někteří ve vlajce již zabalení jsou a ti, co ještě ne, se rychle dozabalí. Že by jako ty Palestince přijala ČR rovnou všechny, aby se předešlo zbytečným komplikacím a nežádoucím průtahům, když si to bývalý vysoký izraelský zpravodajec přeje, notabene navrhuje to jako zásadní vyřešení problému. Právě od toho přece proradní pohůnci jsou, ne? Aby my jsme mohli říct: Ne my si to přejem, to Izrael si to žádá. My s tím souhlasíme, s tím Izraelem.

Jan Čech

1 KOMENTÁŘ

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here