Zombifikace obyvatel ČR dokončena

Volby jsou smutným příkladem zombifikace obyvatel ČR – nevzdělanost, ztráta zdravého selského rozumu, znalosti historie.

300letá okupace Rakouskem spojená s vymýcením a vyhnáním českých elit a dlouhodobé odstřižení národa od zkušeností a znalostí s řízením státu a společnosti je také jedním z důvodů.

Když je obecně známo, že cca 80 % našich zákonů je vytvořeno v Bruselu (a všechny jsou namířeny proti nám, pro naše další zchudnutí připravit nás o domy, o auta, poslat do války mimo naše území atd.) a naše vlády a parlament je pak včlení do naší legislativy, a přesto 64 % našich voličů zůstane doma a nejdou svým hlasem bojovat proti tomuto novému zotročení zahraničním kapitálem – zombie/ovce?

Když vláda má důvěru cca 17 % obyvatelstva, ale ti, co volili, dali vládním stranám cca 37 %?

Když poklesne počet hlasů pro SPD, které zachraňuje především Ivan David, a přes 10 % dostane Turek a Motoristé, kteří z hlediska řízení státu nenabízejí ani zkušenosti, ani vizi?

Když Aliance národních sil, sdělovacími prostředky usilovně držená mimo dosah veřejnosti, která má mimořádně vzdělané vedení v PhDr. Vladimíře Vítové a dalších, dostane 15 000 hlasů? Což odpovídá cca polovině 30 000 z ČR a SR pravidelných sledujících V. V. Pjakina, a mají tedy základní konceptuální vzdělání o řízení současné davo-»elitářské« společnosti.

»Každý v rozsahu svého chápání řízení společnosti může hájit zájmy své a své rodiny, anebo slouží těm, kteří znají více.«

Petr Kovář

Související články

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Důvěra lidí se ztratí snadno a rychle. A obtížně a pomalu se získává zpět. Uvidíme, co v tomto ohledu tentokrát předvedou úspěšné protivládní strany. 4 roky o nich neuslyšíme? Rozhádají se? Usnou na vavřínech? Přidají se k mocným?

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy