Home Názory Zřejmě Vetchý není Vetchý…

Zřejmě Vetchý není Vetchý…

Kdysi dávno, zkraje 90. let minulého století, jsem v jednom jihlavském rodinném domku navštívil jistého pana Vetchého. Tehdy jsem se novinářsky motal kolem kauzy Babice a na tohoto již postaršího pána jsem od kohosi dostal kontakt. Že prý byl vyšetřovatelem Státní bezpečnosti, v této tragické kauze na Třebíčsku byl pracovně zainteresovaný a mohl by mít k dispozici zajímavé informace. Telefonicky jsem se dopředu ohlásil a ten pan Vetchý mě doma přijal. Potvrdil mi, že byl tím, kým jsem si myslel, že byl, rozhovor mně také poskytl, choval se velice korektně a určitě na mě nehrál žádnou habaďůru. Pouze měl jednu prosbu – že ho nebudu fotit a nikde zmiňovat jeho jméno – že má syna herce a že mu nechce působit problémy. Ten syn se podle něho jmenoval rovněž Vetchý. Zřejmě však nějaký jiný, protože u tohohle je otec tabu. No nic – s vlastním očitým svědectvím jsem se vám svěřil a dál…? Dál už v podstatě nic.

Snad jen drobnost – že ten, o němž si já myslím, resp. jsem bytostně přesvědčen, že je synem toho, kterého jsem v roce 1990 navštívil v jeho domku v Jihlavě, teď natočil video, z něhož se mně protočily i ty panenky, jež jsem nikdy neviděl… Pravil bych nadmíru slušně: blééé.

Do děje nás vtahuje medium.seznam.cz: »V těchto dnech, kdy se svět potýká s otřesy geopolitických událostí, jsme se možná častěji ptali sami sebe, co to znamená být opravdovým vlastencem? Svým způsobem nám na tuto otázku odpovídá herec Ondřej Vetchý, jehož spot lze považovat za určitý manifest opravdového vlastenectví. Samozřejmě, že jeho aktivita směrem k podpoře Ukrajiny může být pro někoho překvapením, ale pro mě je to potvrzení toho, že skutečné vlastenectví se měří nejen láskou k vlastní zemi, ale také schopností pomáhat jiným.«

Kdyby toto bylo považováno za projev skutečného vlastenectví v první polovině 40. let 20. století, dnes bychom těžko existovali… Tohle je snad ještě víc než Hašek a Nutella dohromady. Tohle může překonat už jen mobilizace českých mužů do uniforem ukrajinské armády. Zde je onen důkaz:

VIDEO – VETCHÝ

Dušan Sedlák

5 KOMENTÁŘE

 1. Že se na tomto prorusáckém webu spustí dehonestující kampaň proti Ondřeji Vetchému bylo jen otázkou času. Že se tu proti němu použije svinstvo, kdy bude jeho otec bez jediného důkazu líčen jako vyšetřovatel Stb spojený s Babicemi, to už zůstává rozum stát. Ale, co se divíme. To jsou přeci typické bolševické praktiky, hrající na ty nejnižší lidské pudy. Když nic nemám na dotyčnou osobu a nejsem schopen diskutovat racionálními argumenty, vytáhnu aspoň nějakou špínu na jeho rodinu. Hnus.

  • Opět zde zasmrděl smrad z Fialova exkrementu Brázda.
   Brázda přiznej se. Poslal jsi už peníze ukrajinským nacistům? Musíš něco dělat, Vetchý se může roztrhat a ty Brázda nic. Jinak tu válku Brázda tvůj nacismus nevyhraje.

 2. Herec Ondřej Vetchý je český pronacistický válečný štváč a nikoho to nemůže překvapit z toho, co od listopadového puče 1989 Vetchý dělá.
  Pamatuji si, jak v listopadu 1989 v televizní diskusní masírce ve prospěch zvolení válečného štváče a lháře Havla prezidentem se angažoval i Vetchý. Jako dnes si pamatuji Vetchého, jak v televizní diskusi říká: „My si zasloužíme Václava Havla, ale jestli si Václav Havel zaslouží nás?“ Vedle Vetchého sedící herečka Jiřina Jirásková pohladila láskyplně Vetchého po stehně a s blahosklonným osvíceným výrazem v obličeji dala najevo, že to bude s Havlem dobré a Havel bude zvolen.
  Doufám, že se Rusům bude dařit úspěšně ničit české drony, jako úspěšně zničili tank Tomáš a české raketomety a kanóny zabíjející ruské děti v Bělgorodu rukama ukrajinských nacistů a dodané z rozbitého Československa Fialou a Rychetského Pětikoalicí a Pavlem.
  Válečný štváč Vetchý vůbec nemluví o míru a neštítí se zneužít demagogicky historická fakta československé historie ve prospěch ukrajinského nacismu a války. Není mezi českými herci sám, kdo podporuje nacismus na Ukrajině, je jich takových mnoho. Člověku je na zvracení z „našich“ herců.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here