Fišarová, Batěk i France přijedou pomoci nejen Kryštůfkovi, ale ochutnají i pálavské víno

V sobotu 19. srpna se od 18.00 hodin  v jihomoravských Dolních Dunajovicích uskuteční pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje Jana Grolicha, primátorky města Brna Markéty Vaňkové a starosty Dolních Dunajovic Josefa Hasníka 9. ročník benefičního koncertu Na křídle motýla. Tato benefiční akce, která se svým 1. ročníkem startovala právě v Dunajovicích a pak díky změně ve vedení obce byla přesunuta do Horních Věstonic, se letos opět vrací na své původní místo.

A tak se v tento čas na dunajovické návsi setkají interpreti, kteří přijdou podpořit Nadační fond Kryštůfek, pro který je koncert uspořádán. A kdo, že to tedy letos bude? Například zpěvačka a muzikálová zpěvačka a herečka Radka Fišarová, která kromě jiného vyniká neskutečným podáním francouzské šansoniérky Edith Piaf, mladá rocková dračice Leona Šenková, která si troufne i na takovou pecku, jakou je třeba Jednoho dne se vrátíš, kterou u nás proslavila Věra Špinarová. Z Královohradecka dorazí akci svým zpěvem podpořit i mladý zpěvák Milan Devinne, jenž je známý svými vystoupeními i v zahraničí a čeká ho například velký podzimní koncert ve Švýcarsku ve městě Montreux. Dorazí i vítěz tehdejší třetí řady Superstar Zbyněk Drda, který už ovšem dávno brouzdá v rámci pěveckých vystoupení po českých městech se svými sólovými písničkami. A s kytarou dorazí i muž, který když má čas, tak i velmi rád zpívá, a v nedalekém Mikulově má svůj penzion Archa. Tím mužem mnoha tváří je herec, zpěvák a básník Petr Batěk, který se už zase těší na setkání se svým kamarádem zpěvákem a producentem tohoto koncertu Martinem France, jenž je zároveň ambasadorem Nadačního fondu Kryštůfek a na akci se objeví už podeváté. Celým večerem bude už po několikáté provázet moderátorka Michaela Doležalová.

Pro diváky je připraven nejen velkokapacitní stan pro případ deště, ale také stánky s moravským občerstvením a samozřejmě nesmí chybět ani dolnodunajovické víno.

(mac)

FOTO – archiv Na křídle motýla a Martina France

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy