Galavečer Čínské mediální organizace China Media Group (CMG) na oslavu Svátku středu podzimu 2023 se vysílá podle plánu 29. září ve 20 hodin. Letošní galavečer se bude konat ve městě I-pin v provincii S´-čchuan. Říká se mu »první město na Dlouhé řece«. Civilizace Dlouhé řeky zde žije dál a je svědkem velkého kola času. Živí generace čínských potomků, kteří společně vytváří lepší budoucnost.

Galavečer zachovává vysokou uměleckou kvalitu, propojuje minulost, současnost a budoucnost s upřímnými a dojemnými čínskými příběhy. Vědomě a sebevědomě dědí kulturní paměť Číny a pokračuje v psaní nové kapitoly neustále se měnícího orientálního draka směřujícího do světa.

První vícebodová trojrozměrná kombinace jeviště

Všestranné a vícerozměrné zobrazení krásy Tří řek a šesti břehů

Hlavní jeviště letošního galavečera Svátku středu podzimu má hluboký symbolický význam. Nachází se v parku Dlouhé řeky v blízkosti křižovatky řek Ťin-ša, Min-ťiang a Dlouhé řeky.

Scéna bude obohacena o neotřelé formy choreografie a světel, které umocní jevištní představení. Poprvé vytvoří vícebodovou trojrozměrnou kombinaci scén a natáčení čtyř jevištních zón.

Současný estetický výraz ve spojení různých faktorů

Zaměření na pět tradičních kulturních obrazů a interpretace východního dědictví

Dlouhá řeka je kolébkou čínského národa. Živí rozsáhlou a obrovskou kulturu podél Dlouhé řeky a také živí čínskou civilizaci s dlouhou historií. Galavečer CMG na oslavu Svátku středu podzimu, který ztělesňuje sentiment Číňanů na celém světě, pokračuje v předávání kulturních genů, v pěstování kulturního sebevědomí a naplno zdůrazňuje vitalitu orientální historie.

Letošní Galavečer CMG na oslavu Svátku středu podzimu bude rozdělen do tří kapitol, které se zaměří na pět kulturních obrazů: „poezie, víno, Měsíc, voda a bambus“. Ve spojení a konfrontaci tradiční kultury a současné estetiky bude postaven most přes čas a prostor. Starověká literární díla a tradiční nástroje budou chytře integrovány do literárních a uměleckých představení s cílem interpretovat mimořádnou kontinuitu, inovaci, jednotu, toleranci a mírumilovnost čínské civilizace.

Prozkoumejte vertikální vysílání a získejte novou perspektivu

Inovativní technologie vizuálních efektů se projevují v trojrozměrném natáčení

Galavečer CMG na oslavu Svátku středu podzimu jako komplexní platforma pro prezentaci technologických inovací a aplikací přináší veřejnosti vždy zbrusu nový vizuální zážitek. Ani letošní ročník není výjimkou. Pro letošní galavečer bylo postavené 360° kruhové jeviště s přirozeným výhledem na řeku v pozadí. Divákům má poskytnout pohlcující smyslový zážitek.

Zároveň v souladu se strategií CMG 5G+4K/8K+AI, galavečer plně využije inteligentní algoritmy umělé inteligence a nová mediální produkce bude poprvé promítána na vertikální obrazovce. Při prezentaci dalších perspektiv a detailů se bude snažit o vytvoření efektu sjednocení všech rodin a prosperity země v nové éře.

Galavečer CMG na oslavu Svátku středu podzimu se snaží vybudovat komplexní, víceúrovňovou a široce rozsáhlou integrovanou mediální matrici, neustále se snaží zlepšovat šíření a vliv nových médií.

(pr)

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here