Poullain, Štěpánová nebo France přijedou podpořit Natálku na benefiční koncert »Noc s hvězdami«

První sobotu v srpnu, tedy 3. 8. 2024 proběhne od 18.00 hodin na zámku Zahrádky u České Lípy již legendární 26. ročník benefičního koncertu »Noc s hvězdami«, a to pod záštitou starosty obce Zahrádky Davida Šmata a starostky města Česká Lípa Jitky Volfové.

Již v loňském roce se produkce dohodla, že finanční výtěžek bude věnován konkrétní osobě a v letošním roce tomu nebude jinak a tak veškerý peněžní výnos bude určen pro postiženou holčičku Nelinku Jánskou z Horní Police na Českolipsku.

»Dívka nám byla doporučena přes známé v České Lípě a jsme moc rádi, že můžeme opět pomoci konkrétní osobě z libereckého kraje. A po domluvě s maminkou Nelinky, která dostala za ‘domácí úkol’, ať se pokusí sehnat sponzora na předání šeku na místě přímo pro Nelinku a ono se opravdu podařilo,« potvrdil Martin France, producent a zároveň zpěvák této charitativní akce.

V letošním roce za lepší život Natálky ji přijedou podpořit tito interpreti: herečka a šansoniérka francouzského původu Chantal Poullain, herečka, moderátorka a též někdy i zpěvačka Bára Štěpánová, zpěvačka velkého soulového hlasu z nedalekého Ústí nad Labem Martina Balogová. A dalšími interprety, na které se můžeme těšit, jsou například šansoniérka a muzikálová herečka Renata Drössler, rockově-popová zpěvačka s kovovým hlasem Leona Šenková. Po delší době se na této akci objeví i rocková zpěvačka s nenapodobitelným pěveckým chraplákem Ina Urbanová, nově vycházející zpěvačka z Prachatic Maja Rose nebo mlaďoučká Natálka Neprašová, která si odbyla v loňském roce svou pěveckou premiéru na benefičním koncertě »Zpívání z balkónu« českolipské radnice.

A koho že uvidí diváci za pánskou uměleckou složku? Dorazí rockově-folkový písničkář Jan Vytásek, který se v loňském roce na této akci objevil jako klasický divák, moderátor benefičního večera moderátor Slávek Boura a již zmiňovaný Martin France.

Pro letošní ročník je připraveno i jedno malé překvapení pro diváky, které budou moci zhlédnout těsně před zahájením hlavního koncertu.

A kdybyste se tohoto koncertu třeba nemohli zúčastnit nebo by jste rádi Nelinku finančně podpořili, můžete přímo na účet: 268314457/0600.

(mac)

FOTO – archiv Noc s hvězdami

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy