Moderátorka, příležitostná herečka a 2. vicemiss ČR 1999 Jitka Kocurová se na veřejnosti objevuje sporadicky. Péče o dvě aktivní děti, rodinu, vlastní e-shop, zpívání se sborem a práce pro Nadační fond Srdce na dlani jí zaberou hodně času. 

»To je pravda, nenudím se. Devítiletá Barunka se věnuje krasobruslení u Tomáše Vernera a s ní hodně času trávím u ledu. Dokonce už závodí a je krásné vidět, jak jí to jde. Dvanáctiletý Tomášek lyžuje a tomu se zase věnuje manžel Tomáš,« uvedla Jitka Kocurová, kterou si fanoušci pamatují, a i ji poznávají, jako filmovou Pamelu z úspěšné komedie Účastníci zájezdu.

»Na tento film se mě ptaly už před pár lety i moje děti. Baruška vyzvídala, jestli jsem svého televizního pána měla ráda a jestli to bylo ještě před tatínkem. Musela jsem jim vysvětlit, že jsme herci a že vše bylo jen jako. Faktem je, že jsem se s hercem Ondrejem Kovaľem od natáčení neviděla. Pak už mě čekaly jen epizodní role, třeba i ve filmu Jak básníci neztrácejí naději, kde jsem hrála výčepní. Byla to krásná zkušenost,« usmívala se Kocurová, která si od celodenního shonu nejlépe odpočine v pěveckém sboru Collegium Cantantium. »Jako holka jsem chodila na klavír a zpěv, zpívala jsem v Hlaholu. Pak převážil modeling, přišly děti. Teď jsem se ke zpěvu trochu vrátila. Dvě hodiny týdne si zpívám s partou fajn ženských a nemyslím na nic jiného, než na muziku.«

Jitka Kocurová si před několika lety otevřela vlastní e-shop s esenciálními oleji dōTERRA a plně se mu věnuje. »Můj syn často užíval antibiotika. Chtěla jsem mu pomoci jinak a kamarádka mi tehdy doporučila tyto oleje. Tomáškovi to pomohlo. Tak jsem si otevřela svůj e-shop a pomáhám tyhle věci šířit dál. Ale pozor, lékařskou péči rozhodně nezanedbávám.«

Jitka Kocurová spolu s Michaelou Dolinovou a Josefem Vágnerem slavnostně přestřihli stuhu a otevřeli výstavu vánočních betlémů, které pro neziskovou organizaci Integrace 3P, z. s. vytvořili Zuzana Bubílková, kosmetik Pity, kadeřník Vít Romanec, šéfka neziskové organizace Integrace 3P, z.s. v pražské Rybné ulici Lenka Žáčková, lékařka Marie Součková a ředitel soutěží Muž roku a Anděl mezi zdravotníky David Novotný. »Vánoce mám rád, miluji přípravy i atmosféru. Vánocemi žiji už nějaký týden i pracovně. Se zpěvákem Josefem Vágnerem, Marianem Vojtkem a Annou Julií Slováčkovou máme naplánované Adventní koncerty v Náchodě a Královéhradeckém kraji. Těším se na to,« uvedl Novotný, který také pomáhá s organizací aktivit neziskové organizace a dodal, že určitě nebude chybět 23. listopadu na Vánočním benefičním večeru k 20. výročí nadačního fondu Srdce na dlani. Během večera se vydraží originální fotografie Jakuba Ludvíka z nadačního kalendáře, moderování se ujal Pavel Anděl a zazpívá Petr Janda.  

(mac)

FOTO – Herminapress

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here