Home Pel mel Kultura Víte, který český veletrh je druhý největší v Evropě? Erofest!

Víte, který český veletrh je druhý největší v Evropě? Erofest!

Krásné ženy, sexy muži, nabité show, inspirující přednášky a vystavovatelé z celé Evropy. To je Erotický veletrh Erofest, který již po sedmé otevře brány pražského PVA EXPO v Letňanech, a to ve dnech 20. – 22. 4. 2023. V minulých letech byl Erotický veletrh dvoudenní. Letos se pořadatelé rozhodli nabídnout návštěvníkům opět více zábavy, a proto bude poprvé třídenní.

Erotický veletrh Erofest při posledním ročníku navštívilo téměř 17 000 návštěvníků, a to ho posunulo na druhou příčku mezi veletrhy v Evropě. Velkou zásluhu na tom má rozmanitý doprovodný program, kde se odehrávají pikantní vystoupení známých hereček z branže, ale i tajuplná sexy vystoupení nádherných burlesek jako jsou Linde Von Schwärze a Zorya Blue či akrobatických tanečnic Karen Malečkové a Roberty Kaclíkové. Není to tedy rozhodně jen o sexu, jak se může na první pohled zdát, ale hlavně o zábavě.

I ženy potěší své smysly. Letos si v rámci turné pánská strip skupina Men4Queen připravila doposud nejlepší show, do které zapojí přímo i divačky. Nebudou chybět ani zahraniční hosté jako Kieron a Chambers z Velké Británie nebo výstřední umělkyně Rizza Rebella z Holandska. V sobotu předvede úžasnou kolekci spodního prádla návrhářka Persephonie Ncredible také z Velké Británie.

I mimo hlavní stage toho bude dost ke sledování. Pro náročnější návštěvníky budou letos připraveny nově dvě velké VIP zóny, které budou disponovat vlastními bary a navíc s nejlepším výhledem na pódium. V pátek a v sobotu se navíc bude poprvé odehrávat afterparty u hlavní stage, kde se vystřídají čeští top DJ´s. Proto mít lístek do VIP rozhodně není na škodu.

Nově dal Erotický veletrh Erofest i větší prostor vzdělání a osvětě, a tak bude akci provázet i celá řada užitečných přednášek. Více zde.

(mak)

FOTO – erotickyveletrh.cz