První česká odborná C-level konference vyjednavačů přivítá ve čtvrtek 12. října na Pražském hradě nejen špičky komunikace, diplomacie a vyjednávání z celého světa, ale i tři dosud nekomunikované účastníky, které spojuje Letní podnikatelský kemp Nadace ZET. Za největší evropský e-shop s parfémy a kosmetikou NOTINO promluví jako řečník jeho Chief People & Legal Officer Michal Daniel a svou účast na této prestižní konferenci si tvrdě vybojovali Diana a Lukáš, dva takzvaní Žluťásci z Letního podnikatelského kempu, mladiství z dětských domovů, kteří jsou na startu své produktivní etapy života. Doprovodí je zakladatelka kempu a známá podnikatelka Olga Girstlová.

Michal Daniel je mladý manažer z brněnské firmy NOTINO, dnes stále rostoucího gigantu světa kosmetiky a parfémů s miliardovým ročním obratem a pobočkami po celé Evropě. Stál při expanzi této firmy nejdřív jako šéf oddělení Legal, později jako vedoucí oddělení Human Resources. Jeho komunikační a řídící schopnosti pomohly zvládnout společnosti její rychlý růst, dnes zodpovídá za více než 2000 kmenových a téměř 1000 agenturních zaměstnanců. Na konferenci představí své osobní »Klíčové faktory úspěchu«.

Dalšími potvrzenými hosty jsou dva vítězové speciální soutěže Letního podnikatelského kempu (LPK), kterou v letošním ročníku vyhlásil jeho hrdý ambasador Radim Pařík, prezident Asociace vyjednavačů a spolupořadatel konference Klíč komunikace. Vyrostl v prostředí brněnské ulice Cejl a všechny své životní úspěchy si musel tvrdě odpracovat. Zná proto svět znevýhodněných dětí a rozhodl se jejich úsilí odměnit účastí na této jedinečné konferenci.

Oba vítězové dostali nejdražší VIP vstupenky v celkové hodnotě přes 120 tisíc korun, která v sobě obsahuje vstup na všechny přednášky, dva osobní tréninky s hvězdami konference, bývalým vyjednavačem FBI Joe Navarrem a holandskou specialistkou na vyjednávání se složitými osobnostmi Anne-Maartje Oud, luxusní gastronomii i VIP večer se všemi přednášejícími.

Dva nejschopnější dětské »vyjednavače« doprovodí na konferenci hlavní organizátorka a zakladatelka LPK Olga Girstlová: »Radim je úžasným motivátorem pro mladé lidi z dětských domovů, kteří se Letních podnikatelských kempů účastní. Nejen že je učí základy vyjednávání pro praktické využití v jejich životě, ale hlavně je pro ně příkladem, že je možné se vypracovat z nuly až na nejvyšší vrchol. Obdivuji a oceňuji Radimovo dobré srdce a to, že svůj volný čas věnuje Žlutáskům i mimo své workshopy. Jsme rádi, že má LPK ve svých řadách takto progresivní osobnost. Velmi také děkujeme za velkorysé pozvání pro Dianu a Lukáše na tak významnou událost, jakou Konference vyjednavačů je.«

Právě dobročinná akce Letní podnikatelský kemp tak spojuje všechny výše zmíněné osobnosti. Pařík je nadšeným propagátorem kempu a jeho pravidelný účastník v pozici školitele dětí ve vyjednávání. Daniel se účastnil posledního ročníku s tématem »Digitální svět a umělá inteligence«. Kemp pořádá Nadace ZET a Spolek 4SYOU a podporuje ho Nadace Tomáše Bati. Jejich cílem je podpořit děti a mládež z dětských domovů, azylových domů a sociálně znevýhodněných rodin. Naučit je základům podnikání a podpořit v nich vůli, ambice i trpělivost při tvoření jejich životních plánů.

Ve čtvrtek a pátek tento týden se v Curychu uskutečnila další výroční konference nejslavnějšího vyjednávacího klubu světa Negotiation Club. Poprvé za účasti české delegace desítky profesionálních vyjednavačů v čele právě s prezidentem Paříkem.

Ten se jako dosud jediný český člen prestižního Negotiation Club mezinárodní konference ve Švýcarsku pravidelně účastní, letos poprvé s dalšími českými vyjednavači a CEO Asociace vyjednavačů Adamem Dolejšem, pro které bude jedinečný zážitek z Curychu úvodní akcí zmíněné C-level konference.

Pařík k cestě do Curychu poznamenal: »Jsem rád, že čeští profesionální vyjednávači konečně dostali pozvání na nejprestižnější akci, která se v oboru koná. Tato ‚česká stopa‘ na curyšské konferenci určitě nezapadne a stane se velkým impulsem pro samotné účastníky i pro další zájemce o umění vyjednávat. Letošní apel na proaktivní vyjednávání nebo na řízené zvládání rizik bude pro české manažery vzpruha a pomůže českým byznysmenům a leaderům v tuzemské i zahraniční expanzi.«

Konferenci Klíč komunikace pořádá Asociace vyjednavačů, kterou bude na konferenci reprezentovat její zakladatel a prezident Pařík, spolu s Expertním Boardem 21 a agenturou Bubnovi. Pařík je v současnosti nejznámějším a médii nejcitovanějším profesionálním vyjednavačem v ČR. Je autorem populárně naučného bestselleru Umění vyjednat cokoliv a jako jediný Evropan se stal spoluautorem nově vznikající knihy Empatické vedení lidí Chrise Vosse, autora jedné z nejprodávanějších knih světa o vyjednávání Nikdy nedělej kompromis.

(zmk)

FOTO – archiv Asociace vyjednavačů

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here