Plzeň obvinila Spartu: hráči poničili šatnu, fanoušci sedačky

Viktoria Plzeň uvedla, že fotbalisté Sparty po sobotním vzájemném utkání 15. kola první ligy poničili šatnu hostů a fanoušci Pražanů zase způsobili výrazné škody ve svém sektoru na stadionu. Západočeský klub o tom informoval na svém webu s tím, že škody bude vymáhat.

Po sparťanském týmu, který na hřišti obhájce trofeje a lídra tabulky překvapivě zvítězil 1:0, podle Plzně v kabině zůstaly poničená omítka, rozbité okno a vytrhané stropními podhledy.

»Rozumíme tomu, že hosté slavili výhru, nicméně tyto skutečnosti jsou za hranou a rozhodně by se neměly stávat. Během aktuální sezony jsme odehráli řadu velkých i vyhrocených zápasů, nicméně poškození zařízení šatny jsme zaznamenali vůbec poprvé, dle našeho názoru se toto nesmí stávat a do fotbalu to nepatří,« uvedla Viktoria.

Příznivci hostů v závěru vyhroceného duelu na tribuně zapalovali sedačky a další hořlavý materiál, takže museli zasahovat hasiči. Sparťanští chuligáni podle Plzně také poničili radiátory, umyvadla a další sanitární zařízení na toaletách v Doosan Areně. Plzeňský klub rovněž napsal, že vyhodnocuje kamerové záběry a sčítá škody, které bude vymáhat.

(čtk)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy