Suverénní mandát Hadamczika. V čele svazu bude další čtyři roky

Překvapení se nekonalo. Prezidentem Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) zůstává i na další čtyři roky Alois Hadamczik. Delegáti mandát bývalého reprezentačního trenéra podpořili 59 z 61 možných hlasů, navíc se proti němu nepostavil žádný protikandidát.

»Zřejmě jste ocenili práci, kterou jsem udělal za dva roky. Zavazuji se, že ji budu dělat dál jako doposud,« uvedl Hadamczik po znovuzvolení na dnešní volební konferenci v Praze.

Uvedl, že spolupracovat bude s jakýmkoli týmem, protože mu jde především o český hokej. A k ruce dostal dva viceprezidenty – za vrcholový hokej Jana Tůmu a za výkonnostní hokej Petra Břízu. Naopak neúspěšné byly kandidatury Petra Dědka a Bedrřicha Ščerbana.

Právo volit nového prezidenta ČSLH mělo podle informací oficiálního webu 61 delegátů: konkrétně prezident svazu, dva viceprezidenti, předseda dozorčí rady, zástupci Tipsport extraligy (14), Chance ligy (14), druhé ligy (14), dále zástupci krajských výkonných výborů ČSLH (14) a jeden zástupce ligy žen.

Největším hmatatelným úspěchem Hadamczika v jeho uplynulých dvou letech byly zlaté medaile A-týmu na domácím mistrovství světa v Praze a Ostravě. On sám byl největším kritikem práce bývalého kouče Kariho Jalonena a s jeho nástupcem Radimem Rulíkem očividně trefil jackpot…

(koz)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy