Čínský prezident Si Ťin-pching navštívil vesnici Li Cu a Mezinárodní obchodní město I-wu pod správou města Ťin-chua v provincii Če-ťiang, aby porozuměl místním podmínkám rozvoje charakteristických průmyslových odvětví, podpory revitalizace venkova a zahraničního obchodu a podpory vysoce kvalitního rozvoje.

Ve vesnici Li Cu žije celkem 333 domácnosti a 706 lidí. V posledních letech vesnice hluboce implementovala strategii »Revitalizace venkova«, neustále prohlubovala projekt »Deset milionů«, neustále zlepšovala úroveň podpory infrastruktury, pokračovala v podpoře podnikání zemědělců, zavedla 52 podnikatelských subjektů, zvýšila průměrný měsíční příjem vesničanů o 2500 jüanů a přijala přes 200 tisíc turistů ročně, což v rámci revitalizace venkova vytvořilo situaci krásné ekologie, krásné ekonomiky a lepšího života.

Mezinárodní obchodní město I-wu je »největší světový velkoobchodní trh s malými komoditami«. Od první generace trhu s malými komoditami v roce 1982 prošel trh šesti změnami umístění, deseti rozšířeními a pěti generačními skoky. Stávající obchodní plocha je více než 6,4 milionu metrů čtverečních, na které se obchoduje 2,1 milionu položek v 26 hlavních kategoriích. To podporuje rozvoj 2,1 milionu malých a středních podniků a zaměstnává 32 milionů lidí. Město I-wu udržuje obchodní vztahy s 233 zeměmi a regiony po celém světě a »nakupuje a prodává globálně«. V roce 2022 překročil objem transakcí komerčního trhu města 200 miliard jüanů a trh se 32. po sobě jdoucí rok umístil na prvním místě mezi čínskými národními profesionálními trhy.

(pr)

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here