FOTO - CRI

Nedávno byly zveřejněny nové zajímavosti o Gala svátku středu podzimu CMG (China Media Group) 2022. Využití pokročilých audiovizuálních technologií, představení rozmanitých uměleckých forem a další ozvláštní Gala svátek středu podzimu CMG s plnou tradiční kulturou čínského národa.

Gala svátek středu podzimu CMG 2022 se bude konat v Su-čou a Čchang-ťia-kang v provincii Ťiang-su. V současné době probíhají různé přípravné práce. Letošní Gala svátek středu podzimu má pojetí »věda a technologie nabízí větší efektivitu«, které se zaměřuje na integrační komunikaci »myšlenky + umění + technologie«.  Prostřednictvím uměleckého vyjádření plné barevné emoce s perfektní kombinací s kulturní akumulací a nádhernou scenérií v provincii Ťiang-su aktivně odráží unikátní kouzlo a intenzivní vitalitu čínské tradiční kultury, zvyšuje soudržnost, dostředivou sílu a národní hrdost Číňanů v tuzemsku i  zamoří. Aktivně tak vytváří silnou atmosféru přivítání slavnostního zahájení 20. sjezdu Komunistické strany Číny.

Velká Gala se zaměřuje na téma Měsíce ve středu podzimu. Se třemi kapitolami místní tradiční opery Su-čou Pching-tchan – Měsíc svítí nad řekou, Čistý Měsíc nad horami a řekami, Krásný tisíciletý Měsíc, postupně zahájí Gala svátku středu podzimu CMG 2022. Vystoupení v sobě sloučí tradiční zvyky, nostalgii po rodném místě a společného národního vědomí. Během Gala budou písně a tance, symfonie, opery a další rozmanité umělecké formy. Proslulí zpěváci a další umělci různých věků z vnitrozemí, Tchaj-wanu, Hongkongu a Macaa nabízet divákům skvělou a slavnostní audiovizuální hostinu.

Li Sin-jen, ředitel Střediska pro globální televizní a rozhlasové pořady v čínšitně CMG, představuje inovační novinky Gala svátku středu podzimu CMG 2022 FOTO – CRI

Letošní živé vysílání Gala svátku středu podzimu CMG 2022 bude poprvé používat nové technologie, jako jsou například živé vysílání s ultra vysokým rozlišením a prostorovým zvukem, využití systému velké obrazovky s ultra vysokým rozlišením a demonstrační využití třírozměrného zvuku (Audio Vivid) s vlastním duševním vlastnictvím. Kromě toho se na Gala objeví kulaté jeviště 360 stupňů, které spojuje venkovní natáčení a virtuální technologii XR s reálnou krajinou scenérie plné romantické atmosféry.

Č´ Wej, zástupce ředitele technologického úřadu CMG, představuje technologické inovační charakteristiky Gala svátku středu podzimu CMG 2022 FOTO – CRI

CMG bude nadále pokračovat v posilování strategie »5G+4K/8K+AI« a bude posílat vůz živého vysílání 4K/8K ultra vysokého rozlišení pro produkt televizního vysílání, který se také zúčastnil televizního vysílání během Zimních olympijských her v Pekingu 2022. Více než 200 velkých obrazovek s ultra vysokými rozlišením, které se účastnilo pekingského zimního olympijského vysílání. Diváci v 50 městech v 22 provincii, jako jsou Peking, Šanghaj, Čchung-čching, Kuang-tung, Fu-ťien, S´-čchuan, Šan-tung, Ťi-lin, Liao-ning a další, mohou společně sledovat živé vysílání Gala svátku středu podzimu na veřejných náměstích ve městech prostřednictvím více než 200 veřejných obrazovek s ultra vysokým rozlišením.

(pr)

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here