Politbyro ÚV KS Číny uspořádalo schůzi k prodiskutování Několika politik a opatření na podporu zrychleného vzestupu centrálních oblastí v nové éře a Ustanovení o odpovědnosti za prevenci a řešení finančních rizik

Politbyro Ústředního výboru Komunistické strany Číny (ÚV KS Číny) uspořádalo 27. května schůzi k prodiskutování Několika politik a opatření na podporu zrychleného vzestupu centrálních oblastí v nové éře a Ustanovení o odpovědnosti za prevenci a řešení finančních rizik (zkušební zavedení). Schůzi předsedal čínský prezident Si Ťin-pching.

Na schůzi bylo poukázáno na to, že podpora vzestupu centrálních oblastí je významným strategickým rozhodnutím, které učinil Ústřední výbor KS Číny s jádrem v prezidentovi Si Ťin-pchingovi. Je nutné hluboce porozumět strategickým záměrům Ústředního výboru KS Číny, vždy se držet strategického postavení centrálních oblastí jako důležité produkční základny obilí, základny energetických surovin, výrobní a průmyslové základny moderních zařízení a pokročilých technologií a komplexního dopravního uzlu v Číně. Dále je třeba usilovat o podporu různých klíčových úkolů, aby se dosáhlo nových zásadních průlomů ve vzestupu centrálních oblastí.

(pr)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy