Home Zahraničí Le Penová: Prohlášení západních politiků přispívají k eskalaci situace kolem Ukrajiny

Le Penová: Prohlášení západních politiků přispívají k eskalaci situace kolem Ukrajiny

FOTO - Twitter

Emotivní prohlášení západních politiků přispívají k eskalaci situace kolem Ukrajiny. Tento názor dnes vyjádřila Marine Le Penová, šéfka parlamentní frakce francouzské strany Národní jednota.

»Nedostatek sebekontroly některých našich představitelů a špatně zvládnuté emoce daly prostor hlasům, které hovoří s nezodpovědnou bojovností a nejenže nedokážou uklidnit situaci, ale také vystavují Evropu a celý svět riziku ´velkého požáru´,« uvedla ve svém poselství francouzskému lidu, které zveřejnila na své stránce na Twitteru.

Le Penová rovněž vyjádřila názor, že Francie by měla »převzít iniciativu k uspořádání mírové konference, která by umožnila válčícím stranám, jejich nešťastnému obyvatelstvu a celému světu dosáhnout vyhlídky na mírové a rychlé ukončení konfliktu«.

Le Penová sice nezpochybnila legitimitu protiruských sankcí EU, zdůraznila však, že »některá restriktivní opatření byla ukvapená a neuvážená. Zejména se jedná o sankce proti energetickému sektoru, kvůli němuž naše ekonomiky zažívají velké potíže v době, kdy potřebujeme všechny naše finanční a politické možnosti,« uvedla.

(jb, TASS)

3 KOMENTÁŘE

  1. „…»uspořádání mírové konference, která by umožnila válčícím stranám, jejich nešťastnému obyvatelstvu a celému světu dosáhnout vyhlídky na mírové a rychlé ukončení konfliktu«….“
    A „modrokabátníci“ do „yellowstone“…

  2. Le Penová je hlas rozumu ale VĚTŠINA Francouzů vyjádřila, ve volbách, přání aby jejich poslanci ZDRAŽILI plyn – nákupem plynu za cenu 4x větší, než je cena plynu vUSA a zhruba 6x dražšího plynu než byla cena plynu z Ruska.
    — VĚTŠINA Francouzů vyjádřila, ve volbách, přání aby někteří kapitalisté měli možnost uloupit Ukrajincům půdu , vodu a další přírodní zdroje, obchod s plynem, tedy plyn, vyjádřila přání aby se Francouzi podíleli na loupežích, na mrzačení a vraždění Ukrajinců a Rusů, vyjádřila souhlas s upalováním a ubíjením ukrajinských policistů na MAJDANU
    —Výsledkem masochismu, bestiality a hrabivosti většiny Francouzů je důchodová reforma – ve volbách o ni požádali a nyní proti ní protestují – jsou to cvoci kteří nevědí co chtějí.

Comments are closed.