Ťiang-su by měla sloužit jako příkladná provincie

Provincie Ťiang-su má výhody pevného průmyslového základu, bohatých vědeckých a vzdělávacích zdrojů, vynikajícího podnikatelského prostředí a obrovského tržního měřítka. Má schopnost a zodpovědnost převzít vedení a demonstrační roli při podpoře čínské cesty k modernizaci.

Při své inspekční cestě zahrnující města Su-čou a Nan-ťing to uvedl prezident Si Ťin-pching. »Měla by plně, přesně a komplexně realizovat novou koncepci rozvoje, nadále jít příkladem v reformě a inovacích a podporovat vysoce kvalitní rozvoj, usilovat o to, aby sloužila zemi při budování dvojitého oběhu, zaujmout vedení při dosahování socialistické modernizace, usilovat o podporu nové praxe čínské cesty k modernizaci a napsat novou kapitolu ‚silné, bohaté, krásné a vysoce kvalitní‘ modernizace nového Ťiang-su,« dodal Si.

Ve městě Nan-ťing navštívil prezident laboratoř C’-ťin-šan a Nanrui Group Co., Ltd., aby pochopil pokrok hlavních vědeckých a technologických úkolů, rozvoj pokročilých výrobních klastrů a podporu vysoce kvalitního vývoje.

FOTO – CRI

Laboratoř C’-ťin-šan byla založena v roce 2018 a je významnou vědeckou a technologickou inovační platformou společně podporovanou provincií Ťiang-su a městem Nan-ťing. Zaměřuje se na provádění základního a špičkového výzkumu kolem budoucích sítí. Laboratoř C’-ťin-šan shromáždila výzkumný tým více než tisíce lidí a dosáhla řady předních světových výsledků v oblasti budoucí komunikační sítě B5G/6G, bezpečnosti sítě a dalších oblastí.

Nanrui Group Co., Ltd. je přední podnik v oblasti energetiky, elektřiny a průmyslového řízení v Číně. Skupina má v současné době více než 14 tisíc zaměstnanců, produkty a služby ve více než sto zemích a regionech po celém světě a získala celkem 86 národních ocenění za technologii.

(pr)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy