Home Sport Tyson zbil v letadle muže. Prý ho obtěžoval…

Tyson zbil v letadle muže. Prý ho obtěžoval…

FOTO - ČTK/AP

Bývalý profesionální mistr světa v těžké váze Mike Tyson zbil v letadle muže, jenž ho podle jeho zástupců a svědků obtěžoval. Pětapadesátiletý někdejší boxer byl stejně jako druhý muž zatčen a poté propuštěn.

Incident, z něhož existuje video, se podle bulvárního webu TMZ odehrál v první třídě v letadle ze San Francisca na Floridu. Na videu je vidět, jak se Tyson otáčí a několikrát udeří do hlavy muže sedícího na sedadle za ním.

»Pan Tyson měl bohužel incident během letu s agresivním cestujícím, který ho obtěžoval a hodil na něj lahev vody,« sdělili Tysonovi zástupci v e-mailu agentuře AP. Jedna z cestujících uvedla, že muž, kterého slavný boxer zbil, vstupoval už do letadla opilý a hlučný.

Policie oznámila, že oba muže zadržela. Později je propustila s tím, že budou vyšetřováni na svobodě.

Tyson, jenž se po konci boxerské kariéry živil mimo jiné herectvím či natáčením podcastů, aktuálně podniká s marihuanou. V San Franciscu byl na každoroční akci 420 cannabis festival, kde propagoval svou značku marihuany Tyson 2.0.

Během boxerské kariéry vyhrál Tyson 50 zápasů, z toho 44 k.o. V roce 1987 se stal ve dvaceti letech nejmladším mistrem světa v těžké váze v historii, v 90. letech strávil tři roky ve vězení za znásilnění.

(čtk)

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here