Home Zahraničí V Šanghaji bylo zahájeno 2. Světové fórum pro inovace v médiích

V Šanghaji bylo zahájeno 2. Světové fórum pro inovace v médiích

20. července bylo v Šanghaji zahájeno 2. Světové fórum pro inovace v médiích, které společně pořádá čínská mediální organizace China Media Group (CMG) a vláda města Šanghaj. Tématem tohoto fóra je »Otevřenost, inkluzivita a společná výhra na cestě k modernizaci«. Fóra se v kombinací online a offline účastní více než 230 zástupců z různých oblastí, jako jsou mezinárodní organizace, domácí i zahraniční mainstreamové mediální instituce, domácí i zahraniční think-tanky a nadnárodní podniky.

Místopředseda oddělení propagandy Ústředního výboru KS Číny a ředitel CMG Šen Chaj-siung a náměstek tajemníka stranického výboru a starosta Šanghaje Kung Čeng jménem organizátorů fóra a generální ředitel Rossiyskaya Gazeta Pavel Negoitsa a generální tajemník Asijsko-tichomořské vysílací unie Ahmed Nadeem jménem mezinárodních mediálních institucí zveřejnili Společnou iniciativu 2. Světového fóra pro inovace v médiích. Tato iniciativa prosazuje převzetí odpovědnosti za sdělovací prostředky a podporu globální spolupráce, inovace komunikačních metod a řešení globálních výzev, podporuje vzájemné učení se mezi civilizacemi a přispívá ke globální všestranně výhodné situaci. Abychom podporovali společné hodnoty celého lidstva a společně pracovali na cestě modernizace, přijímáme poslání médií a přispíváme k jejich síle.

Na fóru byly zveřejněny čtyři inovativní úspěchy CMG. Fórum také vybudovalo high-tech výstavní plochu CMG a kulturní a kreativní výstavní plochu CMG. Během fóra se budou konat tři dílčí fóra, a to »Příležitosti v měnícím se světě«, »Vysoce kvalitní rozvoj čínské cesty k modernizaci« a »Odpovědnost médií v měnícím se světě«.

(pr)

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here