Vytvoření nové cesty – integrovaný rozvoj je šachová hra

Na začátku jara 1982, krátce po zahájení reforem a otevírání se Číny, byl Si Ťin-pching jmenován zástupcem tajemníka výboru Komunistické strany Číny (KS Číny) v okresu Čeng-ting a zahájil svou politickou kariéru.

Jednoho dne v únoru 1984 předsedal Si Ťin-pching, tehdejší tajemník výboru KS Číny v okresu Čeng-ting, pracovní schůzi okresního výboru, na které se jednalo o tom, jak dosáhnout ekonomického rozmachu. Navrhl prozkoumat nové způsoby rozvoje »poloměstské« ekonomiky. Rozvoj komplexního provozu »zemědělství, průmyslu a obchodu« se musí nejen spoléhat na města, kde se rozvíjí produkce komodit, ale musí mít také vlastnosti venkovské ekonomiky, aby došlo k úzkému propojení městských a venkovských oblastí, a průmyslu a zemědělství.

Dnes Čeng-ting nadále píše příběh úspěchu Čeng-tingu poloměstské“ ekonomiky. Vesnice Tcha-jüan-čuang pod správou Čeng-tingu navázala podle svých podmínek spolupráci s podnikem, který se dlouhodobě zabývá zpracováním zemědělských produktů, aby vybudovala inteligentní farmu o rozloze 2000 mu (133 ha), a s tímto centrem se rozvíjí celý primární, sekundární a terciární průmyslový řetězec k rozvoji venkovského cestovního ruchu. V roce 2022 dosáhl disponibilní příjem na obyvatele 35 000 jüanů.

(pr)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy