Xinhua a PA Media Group podepsaly memorandum o spolupráci

Prezident tiskové agentury Xinhua Fu Chua a Emily Shelleyová, výkonná ředitelka britské mediální skupiny PA, podepsali v pondělí memorandum o porozumění o prohloubení dvoustranné spolupráce.

Během setkání s Shelleyovou Fu uvedl, že PA Media Group byla vždy důležitým partnerem agentury Xinhua a obě strany mají za sebou plodnou spolupráci v oblastech, jako je například poskytování fotografického servisu.

Vyjádřil naději, že obě strany posílí vzájemnou spolupráci, budou společně popisovat pozitivní příklady čínsko-britské vzájemné výměny a spolupráce, rozšíří spolupráci v oblasti umělé inteligence a dalších oblastech na stávajícím základě a posílí spolupráci v rámci Světového mediálního summitu. V rámci summitu se uskutečnilo několik setkání.

Shelleyová Fuovu návštěvu srdečně přivítala. Uvedla, že spolupráce mezi mediální skupinou PA a agenturou Xinhua přinesla pozoruhodné výsledky a že agentura Xinhua dosáhla působivých úspěchů v oblasti umělé inteligence, sociálních médií a v mnoha dalších oblastech.

Dodala, že PA Media Group se těší na další rozvíjení partnerství s agenturou Xinhua na základě stávající spolupráce.

Ve stejný den Fu navštívil také londýnskou kancelář agentury Reuters.

(Xinhua)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy