Čeká nás příjemný týden pouze s občasnými srážkami

Tento týden se očekává střídání slunečných a deštivých dnů. Začátek týdne bude teplejší a jasný, následovaný přechodným ochlazením a deštěm v polovině týdne, a znovu teplým počasím ke konci týdne. Bouřky se mohou vyskytnout především ve vyšších polohách a v odpoledních hodinách, vyplývá z údajů Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Dnes čeká převážně jasné počasí s minimální oblačností. Teploty se budou pohybovat mezi 23 až 27 °C. V odpoledních hodinách se místy mohou objevit přeháňky nebo bouřky, zejména na horách.

V úterý dojde ke změně počasí. Přes den bude oblačno až zataženo s deštěm a místy i bouřkami. Teploty klesnou na 18 až 22 °C. Bouřky mohou být doprovázeny silným větrem a krátkodobými intenzivními srážkami.

Středeční počasí bude podobné úternímu, s převážně zataženou oblohou a přeháňkami. Teploty se budou pohybovat mezi 17 až 21 °C. Na některých místech mohou bouřky přetrvávat i do večerních hodin.

Ve čtvrtek se počasí začne zlepšovat. Obloha bude polojasná, místy se objeví přeháňky. Teploty vzrostou na 20 až 24 °C. Na horách mohou být stále přítomny lokální bouřky, ale obecně se situace zklidní.

Pátek přinese návrat teplejšího a slunečného počasí. Teploty se budou pohybovat mezi 25 až 28 °C. Obloha bude většinou jasná, s minimální možností srážek.

V sobotu bude pokračovat slunečné počasí s teplotami mezi 26 až 29 °C. V odpoledních hodinách se místy mohou objevit přeháňky nebo bouřky, zejména v horských oblastech.

Neděle přinese opět více oblačnosti a místní přeháňky. Teploty se budou pohybovat mezi 22 až 26 °C. Bouřky mohou být ojedinělé ale jen krátkodobé.

(cik)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy