Koalice STAČILO! hlásí další posilu: Česká strana národně sociální

Opoziční koalice STAČILO!, kterou pro volby do Evropského parlamentu vede předsedkyně KSČM a europoslankyně Kateřina Konečná, oznámila vstup další politické strany, kterou je Česká strana národně sociální.

»Naše strana vstupuje do koalice STAČILO! s cílem posílit vlasteneckou a sociální politiku. Politické strany již nelze dělit pouze na pravici a levici, ale daleko větší význam má dělení na národní a protinárodní, respektive sociální a asociální politické síly. Koalice STAČILO! je v tomto duchu koalicí národní i sociální, a proto jsme se k ní přidali,« řekl předseda ČSNS Michal Klusáček.

Koalice za krátkou dobu své existence získala řadu podporovatelů a mnozí politologové jí předpovídají úspěch nejen ve volbách do Evropského parlamentu. Kompletní kandidátku i program představí koalice STAČILO! 3. dubna 2024. Za jedničkou v podobě šéfky komunistů Konečné bude dvojkou právník Ondřej Dostál, trojkou pak bývalá sociální demokratka Jana Turoňová, čtyřkou místopředseda KSČM Milan Krajča a pětkou aktivistka a zdravotní sestra Petra Rédová.

(pk)

FOTO – iportaL24.cz/Marcela Špičková

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. VOLIČI VIDI,ŽE TA KOALICE SI STAČÍ SAMA SOBÉ A IGNORUJE NAVRH PROGRAMU VOLIČÚ zkrátka PNZ.

    Oni ví,že je to bezceler a poprvé voliči stanovují co chtějí ,ABY BYLO JASNO.
    Žadaji,aby si prvních 5 doslova legendárních svatých postulátu z nichž první požaduje ZMENU,ale pozor změnu režimu banksterskych darebaku,kteří terorizují republiku neomarxistickym pochodem institucemi s cílem rozvalu našeho milého kapitalismu bez přivlastkú rozumej skrupulí a jeho nahrazení systémem CBDC neofeudalismu a jdou ti satanisté dále až k totálnímu otroctv!??iZzmobilizuje ta koalice STAČILO taky naše úspory nebo to nebude stačit na patrony a miny ,bo je zle !💀👹🌈

    AŤ ŽIJE VZNIKAJICI RADa VOLIČU SV tj Sjednoceneho Voličstva nad programem PNZ tj plánem národní záchrany

    AzKSH což prý podle vládních SATANISTU znamená prý kurevske SOCIALNI HODNOTY.No ní?

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy