Košťata a zločinci! Konečná zvažuje žalobu na Nerudovou

Košťata a zločinci – tak nazvala příslušníky Komunistické strany Čech a Moravy vedoucí kandidátka hnutí STAN pro volby do Evropského parlamentu Danuše Nerudová. Šéfka KSČM a lídryně koalice STAČILO! Kateřina Konečná za to zvažuje na neúspěšnou prezidentskou kandidátku z loňska podat žalobu.

Nerudová reagovala na výroky statosty Řeporyjí Pavla Novotného, který urazil hudebníka Felixe Slováčka, jenž se zúčastnil slavnostního zahájení ostré fáze kampaně STAČILO! a vyfotil se s jejími kandidáty v čele s Konečnou. »Felix byl vždycky debil,« komentoval to Novotný, navíc se cynicky obul do hudebníkovy dcery Anny Julie Slováčkové, která bojuje s těžkou nemocí.

Lídryně STAN na sociálních síti uvedla následující: »S panem Novotným se na řadě věcí neshodnu. Na jedné však určitě ano. Že komunisté jsou košťata a zločinci.«

»Paní Nerudová a její urážky mě nechávají naprosto klidnou – v politice jsem už zažila leccos a paní, po níž zbyl na univerzitě jen obrovský průšvih a lampa ve tvaru koně, kterou pořídila za více než 100 tisíc korun z erárních peněz, mě nemůže rozhodit. Co ovšem nesnesu, je, aby se někdo, kdo stojí v čele kandidátky Dozimetru/STANu, otíral o všechny poctivé členy a členky KSČM! Řádně registrované a mnohokrát prověřované strany, jejíž zákaz by samozřejmě mnohým korupčníkům, politickým turistům a arogantním jedincům udělal možná radost, ale to se jim nepovede. Už brzy jim řekneme STAČILO,« reagovala Konečná.

Přiznala, že zvažuje na Nerudovou žalobu. Ta nicméně potvrdila, že si za svými slovy stojí. Zdá se, že s blížícím se termínem evropských voleb se začíná pořádně přiostřovat…

(pk)

Související články

4 KOMENTÁŘŮ

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy