Bookmakeři: mistrovská Sparta není favoritem, titul získá Slavia

Největším favoritem fotbalové FORTUNA:LIGY, jejíž nový ročník začíná o nadcházejícím víkendu, je pražská Slavia. Na její triumf po nadstavbové části se ve Fortuně dá vsadit v kurzu 1,75:1, obhájce titulu ze Sparty je na tom dle bookmakerů hůře. V případě opětovného titulu Letenských vyinkasují sázkaři za jednu vsazenou korunu 2,40 Kč.

Říká se, že když se dva perou, třetí se směje. Fotbaloví fanoušci dobře odhadnou, že tím třetím vzadu je loňský mistr Viktoria Plzeň. Na to, že se »bronzovému« týmu uplynulého ligového ročníku povede zase po roční pauze zdvihnout pohár šampionů, si lze u Fortuny vsadit v kurzu 12,00:1.

Pokud rádi riskujete, můžete zvolit i variantu, že jeden ze tří velkoklubů z FORTUNA:LIGY sestoupí, to znamená, že buď po nadstavbové části obsadí šestnáctou příčku, nebo nezvládne ze čtrnácté či patnácté baráž proti druhému, resp. třetímu týmu druhé nejvyšší soutěže, tj. FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Na sestup Slavie si můžete vsadit v kurzu 600:1, u Sparty je to 450:1 a u Západočechů pak 100:1.

Čtvrtou příčku by podle bookmakerů mělo v příštím ligovém ročníku brát Slovácko (titul v kurzu 222:1, sestup 33:1), pátou pak ostravský Baník (240:1, resp. 30:1) a konečně šestou Jablonec (600:1, resp. 22:1).

Největším outsiderem ročníku je nováček z Karviné. Kdyby náhodou vyhrál titul, a vy jste si na to šokující překvapení vsadili, pak vyinkasujete za jednu korunu hned čtyři tisícovky navíc. U Zlína je to 3500 Kč, u Teplic 2500 Kč a u dua Pardubice, České Budějovice potom dva tisíce.

Zato případný sestup slezského nováčka vám příliš nevydělá, bookmakeři stanovili kurz 2:1 (u Zlína 2,30:1 a v případě Teplic pak 2,80 Kč).

Nový ročník naší nejvyšší soutěže startuje o víkendu. Paradoxně se hned v prvním dějství utkají Karviná se Zlínem. To obě »S« začínají doma: Slavii čeká Hradec Králové, Spartu Olomouc. Pro červenobílé je to neoblíbený soupeř, který je v předešlé sezoně dost možná pravděpodobně připravil o titul, Letenské zase čeká sok, jenž v přípravě vyhrál všechny zápasy a v jehož útoku září sparťanský odchovanec Lukáš Juliš. Kurzy najdete zde.

(pk)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy