Národní proud bude jezdit po celé republice, aby »probudil národ ze zimního spánku«

Jsme statečný a schopný národ, jen se potřebujeme probrat z dlouhého zimního spánku. Uvedl to v nejnovějším vysílání iniciativy Národní proud její hlavní představitel, publicista Václav Hrabák. Znovu zopakoval, že je nutné opustit stávající systém politických stran.

Podle Hrabáka většina našeho národa ví, že systém politických stran neslouží obyvatelům naší země. »Je to oligarchicko–mafiánský systém, při kterém odevzdáváme pravidelně jednou za čtyři roky moc nad našimi životy zločineckým organizacím. Organizacím, pod jejichž patronací je rozkrádána naše zem, je lichvářskými skupinami ožebračováno obyvatelstvo, je vysáváno národní bohatství do zahraničí a poslední roky jsou dokonce pod nátlakem do lidí vpravovány život ohrožující látky. Systém politických stran nám byl účelově nainstalován, aby si lidé zdánlivě myseli, že žijí v demokratickém systému, ale aby namísto volení svých zástupců mohli volit jen mezi organizacemi řízenými kapitálovými a korporátními zahraničními skupinami,« domnívá se lídr Národního proudu.

Tento systém je podle něj nástrojem k tomu, abychom se bez jakéhokoliv odporu vzdali své státní suverenity ve prospěch globalisty řízené Evropské unie. »Lidé nechodí k volbám volit své zástupce, ale volí mezi velkým a ještě větším zlem. Po 40 letech nesvobody nám byl nainstalován systém nesvobody ještě dokonalejší. Systém politických stran navíc záměrně slouží k eliminaci lidí, kteří by chtěli v politice pracovat podle svého svědomí. A přitom nám tvrdí, že bez politických stran to nejde. Jenže my to změníme,« vyzval Hrabák, který hodlá po 76 letech nastartovat proces, aby si lidé opět vzali vládu nad naší zemí zpět do svých rukou. »Každý ví, že by ve volbách chtěl volit konkrétní lidi. Své konkrétní zástupce. Někoho, komu věří, že bude hájit jejich zájmy, a ne nějakou stranu. A pokud by tento zástupce v parlamentu hlasoval v rozporu se svými sliby, tak aby ho mohl zas odvolat. Většina lidí to ví, ale myslí si, že to nemůžou změnit. Ale můžou. Jenže tato informace se k nim nedostane, protože oligarchicko-mafiánské struktury vlastní všechna média, která všem donekonečna opakují, že ve volbách musíme vybírat mezi politickými stranami a jinak máme mlčet,« připojil.

Jak to tedy uděláme? – položil si následně řečnickou otázku. »V naší zemi je nejméně sto tisíc lidí, kteří jsou ochotni udělat něco pro naši zem. Ale k tomu, abychom prosadili změnu, nestačí 100 tisíc lidí. Za tuto změnu se musí postavit miliony lidí. Změnu systému, abychom si mohli volit své zástupce neprosadí politické strany. K tomu musíme poslance existujících stran donutit silou. To znamená, že pomocí občanského tlaku, například masových stávek, musíme donutit parlament ke změně ústavy. Politickým stranám nevěří většina národa. Pokud se k této většině národa dostaneme a oslovíme ji s tím, že tuto situaci můžeme změnit, tak půjdou s námi. A k tomu, aby se to tato většina národa dozvěděla, nás stačí právě jen 100 tisíc. Pokud totiž budeme dostatečně organizovaní a každý z těchto 100 tisíc lidí vylepí 10 plakátů, bude po celé zemi milion plakátů. Když každý z těchto 100 tisíc lidí v daný čas roznese 100 letáků ve svém okolí, pak společně rozneseme 10 milionů letáků. A pokud to budeme dělat každý týden, pak o tom zanedlouho budou vědět skutečně všichni. A pokud lidé uvidí tuto sílu, dostane se to do povědomí všech lidí, stane se to společným veřejným tématem. Pokud s tím vytrváme, dokážeme přesvědčit většinu obyvatel, že se za tuto změnu osobně postaví,« uvedl na videu Hrabák.

Národní proud bude nyní jezdit po celé republice. »Pojďte se s námi potkat a podiskutovat. Potřebujeme vytvářet a rozšiřovat krajské a okresní skupiny. Nepracujeme pro nějaký politický zájem. Nejsme politická strana a nemáme žádné politické ambice. Pracujeme společně pro to, abychom měli svůj vlastní stát. Potřebujeme vytvořit páteřní organizaci dobrovolníků. Potřebujeme rytíře, kteří budou pomáhat s organizací. Tedy hlaste se na maily a přihlašujte se k odběru informací. Jsme unikátní národ. Přestože stojíme na kořenech a kultuře moudrých a mírumilovných slovanských předků, kteří nekolonizovali a nevykořisťovali cizí národy, máme v sobě i hodně krve keltských a germánských bojovníků. Jsme proto velmi schopní a vynalézaví. Kdyby nás nezradily západní mocnosti, byli jsme schopni se úspěšně postavit nacistickému Německu. A v minulosti jsme byli schopni se postavit masové přesile jen s hradbou z dřevěných vozů. Jsme statečný a schopný národ, jen se potřebujeme probrat z dlouhého zimního spánku,« vyzval Hrabák na závěr.

(pk)

FOTO – iportaL24.cz/Marcela Špičková

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. 🆘 🇨🇿🇸🇰Petr Pavel hazarduje! Češi mohou přijít o svou státnost, varuje Harabin

    „Pokud nenormalizujeme vztahy s Ruskem, je ohrožena existence Slovenské republiky. Víme, co se stalo v letech 1938-1939, kdy Francouzi a Britové předhodili Československo Hitlerovi jako psovi kost. Totiž pokud nám Rusové nezaručí jižní hranice, pak Slovenská republika nemusí vůbec existovat. Hranice se mění po každé válce a my tu máme být vystrčeným státem proti Rusům?

    Češi mohou přijít o svou státnost. Prezident Pavel začal vykřikovat, že Krym není ruský, ale neumí říct, proč. Někdo mu to nařídil. A tak v Rusku vznikly diskuse o tom, jestli jsou Sudety české. Československo po druhé světové válce má své hranice garantované pouze Sovětským svazem, jehož právním nástupcem je Ruská federace. To znamená, že Češi mají zaručené západní hranice pouze Ruskem.

    Teď vykřikují, že Krym není ruský. No jsou to zodpovědní lidé? Jsou to hazardéři se svou státností. To je typické chování politiků, jako je Emanuel Moravec,“ prohlásil slovenský prezidentský kandidát a bývalý ministr spravedlnosti JUDr. Štefan Harabin.

    👉 Sledujte @marsalMalinovskij a pošlete odkaz přátelům!

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy