Bruselská blbost jen na devizák

Tahle blbost by měla být výhradně na devizový příslib, k tomu navrch za tvrdou úplatu (chceš vycestovat blbost, cáluj) a s dobou platnosti co nejkratší. A taky, což s právě řečeným kráčí ruku v ruce, s absolutním minimem těch blbostních deviz, aby dlouho nepřežila. Ta blbost.

Ne nadarmo se říká, že blbost nezná hranic. Ta politická ani o žádných neví, že nějaké vůbec existují, příp. by existovat mohly. A i kdyby věděla, ignorovala by je.

»Zástupci členských zemí EU se ve středu v Bruselu shodli na uvalení sankcí proti čtyřem mediálním subjektům, které podle Unie šíří ruskou propagandu. Jde mimo jiné i o platformu Voice of Europe, kterou česká vláda zařadila na národní sankční seznam už koncem března. Sankce se dotknou také mediální platformy RIA Novosti a listů Izvestija a Rossiskaja Gazeta. Mluvčí ruské diplomacie Marija Zacharovová uvedla, že pokud k uvalení sankcí dojde, tak západní novináři pocítí tvrdou ruskou odvetu,« dozvěděl jsem se od ČTK.

I prokazatelně masový vrah má nezadatelné právo na závěrečnou řeč. Rus ovšem nemá právo na nic, všech práv byl zbaven, dokonce bez řádného soudu, ba co ještě více – v zájmu svobody slova a demokracie. Na vlas stejné demokracie, která včera v Handlové vystřelila na předsedu Vlády Slovenské republiky Roberta Fica.

Všichni máte Fica na svědomí, všichni máte ruce od krve – Leynovou počínaje, přes Haška a Fialou konče. Vaši včerejší pokryteckou lítost bych nejraději spolu s vámi spláchnul do hajzlu. Pardon. Ani to, že jsem se z vás vyzvracel, mně nepomohlo. Co vy to jste za hnus? Vás by snad ani ten septik nepobral.

Pavel Votruba

Související články

1 KOMENTÁŘ

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy